Козятинського архітектора, який дозволяв незаконні МАФи, засудили на 5 років

Козятинського архітектора, який дозволяв незаконні МАФи, засудили на 5 років

Чиновник сприяв підприємцям за хабарі у 300 доларів

Нагадаємо, що у березні 2017 року на хабарі попався тодішній начальник управління містобудування, архітектури та містобудівного кадастру Козятинської міської ради Олександр Павлов.  Суд розпочали у червні.. Максимальне покарання, яке міг отримати чоловік  — десять років ув’язнення з конфіскацією.

Вчора, 27 лютого 2019-го, чиновник отримав вирок — до п’яти років позбавлення волі. Прокурори довели, що він отримав хабар 300 доларів для сприяння наданню іншій людині дозволу на розміщення невеликого торговельного об’єкту. 

Як повідомляє прокуратура Вінницької області, у суді прокурор довів, що  вищевказана службова особа одержала неправомірну вигоду за свої корупційні «послуги». 

Також вирок позбавляє чоловіка права обіймати посади, пов'язані з використанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та органах місцевого самоврядування строком на 3 роки, з конфіскацією всього майна, що є його особистою власністю, за винятком житла.

 

6
2
3
1
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Учні училища змагалися в Таллінні Учні училища змагалися в Таллінні
Приєднуйся до студентів ІТ-академії Приєднуйся до студентів ІТ-академії «Тримаємо віск гарячим!» «Тримаємо віск гарячим!» Сьогодні, 20 квітня, в Козятині без опадів Сьогодні, 20 квітня, в Козятині без опадів Нелегали у районі: на Козятинщині затримали  незаконних мігрантів Нелегали у районі: на Козятинщині затримали незаконних мігрантів
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up