Козятинську молодь тягне в руїни. Ми перевірили місця, де «тусить» молоде покоління

Козятинську молодь тягне в руїни. Ми перевірили місця, де «тусить» молоде покоління
  • Козятин у фото. Кожного тижня ми об’їжджаємо наше місто в пошуках цікавих фото. Цього разу під приціл наших камер потрапили місця відпочинку молоді, де вона збирається у вечірній чи нічний час

Перше місце, яке нас зацікавило –  територія довгобуду, що на перехресті провулку Лікарняного та вулиці Незалежності. Про те, що закинута споруда не пустує, свідчила витоптана до руїн доріжка. Зайшли ми в середину і не помилилися. Довгобуд є пристанищем молоді і не тільки. Про це нам розповів козятинчанин, який прийшов сюди справити нужду. Каже, крім молоді, яка збирається увечері, вдень тут можна зустріти п’яничок.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up