Козятинську нафтобазу сьогодні брали штурмом

Козятинську нафтобазу сьогодні брали штурмом

Поліцейські вимушені були вдягти бронежилети і взяти автомати

Причиною прибуття козятинських поліцейських на територію нафтобази став дзвінок  мешканки міста з повідомленням про постріли в районі цього об'єкту.

фото бази з архіву

По прибуттю наші правоохорнці були вимушені брати штурмом огорожу, оскільки охорона відмовилась пропустити стражів порядку на територію.

На об'єкті були виявлені більше 60 чоловіків у чорній формі без розпізнавальних знаків без зброї.

Що саме відбулося, пояснює "офіційна позиція щодо спроби рейдерського захоплення автозаправних комплексів під ТМ «БРСМ-Нафта» 21-22 березня 2018 року", опублікована на сторінці Фейсбук БРСМ-Нафта. Нагадаю, що нафтобаза в Козятині також відноситься до цієї мережі (БРСМ-Нафта – ТМ однієї з перших в пострадянській Україні мереж автозаправних комплексів, яку було створено у 1й рік незалежності).

ТОВ «Євро Пауер» заявляє, що у ніч з 21 на 22 березня 2018 року відбулась спроба силового рейдерського захоплення 47 автозаправних комплексів під торговою маркою «БРСМ-Нафта» співробітниками охоронної фірми «Гранд» за наказом громадянина Ізраїлю Едуарда Ставицького. Рівно о 22:30 особи в одязі без розпізнавальних знаків з використанням фізичної сили зайняли територію та приміщення зазначених вище об’єктів, заблокувавши їх господарську діяльність. Жодна з цих осіб на вимогу юристів ТОВ «Євро Пауер» та поліцейських, що прибули за викликом персоналу автозаправних станцій, не представила документів про підстави їх присутності на об’єктах. Також, вони не мали при собі ліцензії на охоронну діяльність фірми, яку вони представляють, та службових посвідчень, що засвідчують їх особи. За таким умов згідно ст. 206 Кримінального кодексу такі дії є злочинними та кваліфікуються як перешкоджання законній господарській діяльності.

Юристи ТОВ «Євро Пауер» надали присутнім представниками правоохоронних органів договір суборенди №08/09/17-42С від 08.09.2017 року, що підтверджує чинне право ТОВ «Євро Пауер» на користування даними об’єктами до 01.09.2019. Всі умови даного договору справно виконуються ТОВ «Євро Пауер», відсутні будь-які документи (листи, повідомлення, претензії) від власника або орендодавця про розривання даного договору чи про те, що ТОВ «Євро Пауер» повинно примусово звільнити об’єкти. Передбачені договором законні підстави його розірвання також відсутні.

У зв’язку з цим, ТОВ «Євро Пауер» розцінює описані вище події як рейдерське захоплення. Відповідні заяви подані до правоохоронних органів.

Фна фото: територія козятинської нафтобази станом на 12.00 23 березня

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (4)
 • Влад Лісовий

  (БРСМ-Нафта – ТМ Згоріла в Київі де загинув хлопець з Козятина

  Посилання на джерело: https://kazatin.com/Podii/kozyatinsku-naftobazu-sogodni-brali-shturmom-10681098.html

 • Василь Макуха

  Дев'яності відпочивають

  Влад Лісовий reply Василь Макуха

  На нафтобазі БРСМ під Васильковом сталася нова пожежа

  Влад Лісовий reply Влад Лісовий

  На нафтобазі БРСМ під Васильковом сталася нова пожежа Нагадаємо, що 8 червня 2015 року виникла пожежа на нафтобазі БРСМ-нафта біля села Крячки Васильківського району. Спочатку загорівся резервуар з паливом об'ємом 800 куб. м (ємністю 650 тонн). Внаслідок події загинули п'ятеро осіб, близько 20 постраждали.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up