Козятинці – чемпіони України з черлідингу

Козятинці – чемпіони України з черлідингу
Команда «LEVEL UP». За півроку тренувань козятинчани стали чемпіонами України
  • Молодці! Черлідинг в Україні досить молодий вид спорту. Він поєднує в собі елементи шоу видовищних видів спорту, таких як танці, гімнастика й акробатика.
  • Про те, як козятинські спортсмени стали чемпіонами України, нам розповіла тренер Козятинської команди Наталія Салинко

Учасники команди наполегливо тренуються

— Це новий вид спорту тільки в Козятині, — каже пані Наталія. — В Україні він з’явився раніше, щоправда мало де виходив на професійний рівень. Зараз, коли в Україні є федерація черліденгу, з’явилися і професійні спортсмени. У Вінницькій області цей вид спорту є в нашому місті й у Вінниці

— Як називається ваша команда і як ви досягли за півроку тренувань таких успіхів?

— Наша команда називається LEVEL UP, що з англійської означає «вищий рівень». Так, ми дійсно за короткий період часу зробили команду, не зважаючи на те, що багато часу були на карантині. 

Підключається до розмови чоловік Наталії, Андрій: «Президент федерації, який бачив виступ козятинської команди, приємно вражений».

– Ми ж новачки цього виду спорту, – додає Наталя. – Й перемогли такі команди як команди Києва, Харкова, Одеси, Полтави, Дніпра, які цим видом спорту займаються по 10-15 років.

— Наташа, розкажіть, як ви виступали на чемпіонаті України, що відбувся минулої неділі.

— Чудово. Нас навіть запитували, як ми за такий короткий період часу досягли таких результатів, щоб показувати такий професійний рівень. Ми в залі ДЮСШ зняли виступ нашої команди і відправили у федерацію, а вони всі виступи транслювали і ставили оцінки. Після того, як виступи команд були оцінені, вони вийшли з нами на прямий зв’язок, де нас привітали з перемогою.

— Можете назвати чемпіонів України?

— Так, у категорії Cheerleading Mixed, колектив «LEVEL UP» отримали золоті нагороди Катерина Гарбар, Діана Багірова, Соломія Дзявчук, Анастасія Собко,

Анастасія П’явка, Ярослав Киричук, Назар Павлюк, Влада Синчук, Даша Бистрова.

— Плани на майбутнє є? – запитали ми в подружжя Салинків. 

– Звичайно, – кажуть Андрій із Наталею. – Як без планів? Ми плануємо, а життя вносить корективи. За півроку тренувань наша команда може бути готова виступити на чемпіонаті Європи. Як буде – покаже час. Головне, що про наше місто й нашу команду знають у столиці.

— І останнє запитання: цей вид спорту, в якому домінують танці і спортивна гімнастика, більше підходить дівчатам, де берете хлопців?

— Так, з юнаками трохи важко. Допоміг Андрій. Запропонував приєднатися до нас декільком воркаутцям. Вони прийшли на тренування і їм сподобалось. Вони тепер виступають і у нашій команді, й у воркаутах

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Наталія Луцюк

    Молодчинки 👍👍👍щиро радію вашим успіхам. Гордість Козятинщини👏👏👏
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up