Вже доброю традицією у Козятині стало призначення стипендій міської ради творчо обдарованим дітям та молоді – переможцям конкурсів, змагань, олімпіад різних рівнів.
Про це повідомляє на своїй сторінці у ФБ Олександр Пузир
— Імена стипендіатів назавжди залишаються в літописі досягнень молодіжного руху міста, — пише міський голова
Стипендіати Козятинської міської ради у сфері освіти, культури та спорту
В галузі освіти
• Хомюк Марія Костянтинівна, учениця комунального навчального закладу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Г.Шевченка Козятинської міської ради Вінницької області», призер ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з польської мови (ІІІ м.), переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіада з польської мови (І м)
• Казмірчук Анна Іванівна, учениця комунального навчального закладу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Г.Шевченка Козятинської міської ради Вінницької області», призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (ІІІ м.), IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІ м.), XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІ м.)
• Шевчук Володимир Юрійович, учень комунального навчального закладу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Г.Шевченка Козятинської міської ради Вінницької області», переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії (І м.), призер конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН в секції «Технології програмування» (ІІІ місце)
• Березюк Софія Русланівна, учениця комунального навчального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Козятинської міської ради Вінницької області»; призер ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури (ІІ м.), активний учасник громадського життя школи
• Поліщук Вікторія Ігорівна, учениця комунального навчального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Козятинської міської ради Вінницької області»; переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури (І м.).
• Повар Ангеліна Ігорівна, учениця комунального навчального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Козятинської міської ради Вінницької області»; призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії (ІІІ м.), активна учасниця «Дебатного клубу», призер онлайн-конкурсу «Відун-2020»
• Маленівський Максим Сергійович , учень комунального закладу «Навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів «ліцей-школа» Козятинської міської ради Вінницької області», призер ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН в секціях теорії та історії економічної думки (ІІІ місце) та прикладної математики (ІІІ місце), обласної олімпіади-конференції геометричної творчості ім. Ясінського (ІІІ місце)
• Головащенко Ілля Михайлович , учень комунального закладу «Навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів «ліцей-школа» Козятинської міської ради Вінницької області», призер ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН в секціях експериментальної фізики (ІІ місце) та ландшафтознавства (ІІІ місце), багаторазовий призер обласних змагань із радіоелектронного конструювання
• Луценко Кирило В’ячеславович, учень комунального навчального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Козятинської міської ради Вінницької області»; призер ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з математики (ІІІ м.), обласної олімпіади-конференції геометричної творчості ім. Ясінського (ІІ місце), чемпіон області зі стрибків у висоту
У галузі спорту
• Юхимчук Арсен Романович , учень Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Козятинської міської ради Вінницької області, срібний призер Чемпіонату України з волейболу серед юнаків 2007р.н., бронзовий призер Чемпіонату України з волейболу серед юнаків 2006р.н., чемпіон та призер області з волейболу
• Ващевський Денис Максимович, учень Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Козятинської міської ради Вінницької області, чемпіон області з кіокушинкай карате, срібний призер відкритого Кубка Житомира
• Щербатюк Дмитро Сергійович , учень Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Козятинської міської ради Вінницької області, члену збірної команди України з бадмінтону, срібний та бронзовий призер Гран-Прі Європи з бадмінтону, багаторазовий чемпіон області з бадмінтону
• Чорна Єлизавета, учениця Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Козятинської міської ради Вінницької області, срібна призерка Чемпіонату України зі стрибків у висоту,
• Савінський Владислав Валерійович, учень Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Козятинської міської ради Вінницької області, срібний призер Чемпіонату України з волейболу серед юнаків 2007р.н., чемпіон та призер області з волейболу
• Співаченко Дарія Василівна, учениця Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Козятинської міської ради Вінницької області, срібна призерка чемпіонату області з гімнастики художньої
У галузі культури та мистецтва.
• Бондарець Діана Сергіївна, учениця комунального навчального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Козятинської міської ради Вінницької області», учениця дитячої музичної школи, переможець ІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Soloviov Art» (Гран-прі), Міжнародного конкурсу-фестивалю «Ритми України» (І місце), V Регіонального фестивалю-конкурсу вокально-інструментальної творчості «Музика, що єднає молодь» (ІІ місце)
• Рудик Аліна Олексіївна, учениця комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Козятинської міської ради Вінницької області», учениця дитячої музичної школи, переможець обласного конкурсу «Зіркова мрія» (І місце), ІІ етапу Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» (ІІ місце)
• Стефанович Віктор Миколайович, учень комунального закладу «Навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів «ліцей-школа» Козятинської міської ради Вінницької області», переможець, ІІ етапу Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Зіркова мрія» (І місце)
• Атаназевич Ірина Вячеславівна, учениця комунального закладу «Навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів «ліцей-школа» Козятинської міської ради Вінницької області», призер ІІ етапу Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Зіркова мрія» (ІІІ місце)
• Левчик Аліна Русланівна, вихованка гуртка «Сувенір» Центру дитячої та юнацької творчості, переможець обласної виставки-конкурсу «Знай і люби свій край» (ІІ місце), обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (І місце); Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (ІІ місце).
• Іванченко Анастасія Денисівна, вихованка гуртка «Оригамі» Центру дитячої та юнацької творчості, переможець обласного конкурсу виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Творча майстерня» (Бліц-турнір «В`язання гачком») (І місце), обласної виставки-конкурсу «Знай і люби свій край» (ІІІ місце), обласної виставки-конкурсу «Мистецтво оригамі» (ІІ місце)
• Панасюк Олександра Андріївна, вихованка гуртка «Барви» Центру дитячої та юнацької творчості, переможець обласної виставки-конкурсу «Знай і люби свій край» (ІІІ місце), обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (ІІІ місце.
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
№ 13 від 28 березня 2024
Читати номер