Кращий квартальний комітет знайшли на сміттєзвалищі

Кращий квартальний комітет знайшли на сміттєзвалищі

На цьому фотознімку видно розколену вивіску одного з квартальних комітетів Козятинської міської ради. Вона з іншими побутовими відходами, що були на території  квартального комітету №3, була вивезена на стихійне сміттезвалище масиву Європейський.

Дуже прикро, що ті, хто за посадою повинні боротися з таким явищем і повинні показувати приклад іншим, стають першими порушниками.

З такими передовиками Козятин ніколи чистим містом не стане. А їх ще й відзначають на День міста, як один з найкращих квартальних комітетів! Тому що свої? Відомо, що завквартального комітету — колишній працівник міськради.

Дмитро Артемчук

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі (1)
 • андрей

  Странно быть чужим, странно,

  Особенно между своих,

  Особенно- близкие люди,

  И ты же, один, из них.....  Странно бывает тоскливо,

  Что просто некуда течь,

  Словно струя из под крана,

  Упал и так надо, лечь.  Бывают минуты сомненья,

  Но знаю, боль, эту, других,

  И странно чувствовать дома,

  Чужим ощущать средь своих..............
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up