Кращий серед санпостів — з другої школи

Кращий серед санпостів — з другої школи

На базі міського Будинку культури відбулися змагання санітарних постів серед учнів 5-6 класів загальноосвітніх шкіл міста та району. Захід пройшов під патронатом міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста. Це були вже шістнадцяті  за рахунком змагання.

Головним суддею конкурсу вже не в перший раз був завідуючий відділенням переливання крові ЦРЛ Петро Ковальчук.

Кубок переможців серед санпостівців Козятина отримала команда школи №2, на другому місці – учні ліцею-школи, почесне третє школярі ЗОШ №3.

Всім учасникам і переможцям змагань були вручені грамоти, солодкі гостинці та подарунки.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі (1)
  • Sereda Anton

    це 5-6 клас на першому фото? Акселерація...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up