Куманівських равликів продають в Чехію та Францію

Куманівських равликів продають в Чехію та Францію

На фермі в Козятинському районі 10 років вирощують равликів. Делікатес продають в Чехію та Францію

В Козятинському районі працює ферма «Еко Равлик», яка виготовляє продукцію для найбільших торгових мереж України та постачає оброблене м'ясо та ікру виноградних равликів до Чехії і Франції.

Про це йдеться в повідомленні Департаменту міжнародного співробітництва Вінницької ОДА.

Підприємство «Еко Равлик» знаходиться в с. Куманівка Козятинського району. Зареєстроване воно у 2008 році. На той час це було перше в Україні підприємство, що займалось розведенням равликів. На сьогодні в сезон на фермі працює до 30 осіб. «Еко Равлик» постачає оброблене м’ясо та ікру равликів до найбільших торгівельних мереж України, а також на експорт, зокрема, до Чехії, Франції.

Зважаючи на високий попит на делікатесний продукт, у планах підприємців побудова нового заводу та нарощення обсягів виробництва.

За словами керівника департаменту Володимира Мережка, ферма з вирощування равликів може мати і певний туристичний інтерес, зокрема, з точки зору гастротуризму.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятин сьогодні — весняне болото скрізь Козятин сьогодні — весняне болото скрізь
Побудує будинок, який зможе виробляти світло і тепло Побудує будинок, який зможе виробляти світло і тепло Стрітення у Козятині Стрітення у Козятині Наше майбутнє покоління у фотоконкурсі “Міні-Містер” Наше майбутнє покоління у фотоконкурсі “Міні-Містер” Ветерани  Валентин Драмарецьки   та його Ветерани Валентин Драмарецьки та його
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up