Куманівських равликів продають в Чехію та Францію

Куманівських равликів продають в Чехію та Францію

На фермі в Козятинському районі 10 років вирощують равликів. Делікатес продають в Чехію та Францію

В Козятинському районі працює ферма «Еко Равлик», яка виготовляє продукцію для найбільших торгових мереж України та постачає оброблене м'ясо та ікру виноградних равликів до Чехії і Франції.

Про це йдеться в повідомленні Департаменту міжнародного співробітництва Вінницької ОДА.

Підприємство «Еко Равлик» знаходиться в с. Куманівка Козятинського району. Зареєстроване воно у 2008 році. На той час це було перше в Україні підприємство, що займалось розведенням равликів. На сьогодні в сезон на фермі працює до 30 осіб. «Еко Равлик» постачає оброблене м’ясо та ікру равликів до найбільших торгівельних мереж України, а також на експорт, зокрема, до Чехії, Франції.

Зважаючи на високий попит на делікатесний продукт, у планах підприємців побудова нового заводу та нарощення обсягів виробництва.

За словами керівника департаменту Володимира Мережка, ферма з вирощування равликів може мати і певний туристичний інтерес, зокрема, з точки зору гастротуризму.

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Синопитики попереджають про похолодання та шторми: «Вторгнеться арктичне повітря» Синопитики попереджають про похолодання та шторми: «Вторгнеться арктичне повітря»
Хто може стати новими почесними громадянами Козятина Хто може стати новими почесними громадянами Козятина Історія Юрія Полішвайка. Чому чоловік після смерті дружини опинився надворі? Історія Юрія Полішвайка. Чому чоловік після смерті дружини опинився надворі? Сьогодні в місті очікується гроза Сьогодні в місті очікується гроза Смертельна ДТП під Козятином: зіткнулися іномарка та рейсовий автобус Смертельна ДТП під Козятином: зіткнулися іномарка та рейсовий автобус
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up