Квартальні комітети рік не легітимні, але до них досі звертаються

Квартальні комітети рік не легітимні, але до них досі звертаються
Керуюча справами виконкому Аліна Тимощук дякує головам квартальних комітетів за плідну роботу

З листопада по кінець грудня минулого року до редакції газети «RIA Козятин» надійшло п’ять звернень від мешканців нашого міста. Усі вони потрапили в чотирикутник «квартальний комітет – ЦНАП – міська рада – квартальний комітет». У чому проблема – розбиралися наші журналісти

Спочатку трохи історії. Більше року тому, 31 грудня 2020-го, в залі засідань Козятинської міської ради відбулася зустріч очільниці громади Тетяни Єрмолаєвої і керуючої справами виконкому Аліною Тимощук з головами квартальних комітетів. Пізніше про цю зустріч на сайті міської ради був допис із заголовком «Голови квартальних комітетів — помічники міського голови». Тільки чомусь таку зустріч зі своїми помічниками міський голова провела вперше і востаннє. Ось декілька цитат з допису про ту зустріч:

«— Шкода, що міська рада попередніх скликань ігнорувала дотримання діючого законодавства щодо існування та функціонування у громадах квартальних комітетів, – зазначила Аліна Тимощук. – Справа в тому, що згідно правочинних законодавчих актів, склад керівного органу квартальних комітетів (голова, заступник та секретар) складають повноваження разом із складанням повноважень міської ради кожного скликання. Такого не відбувалося.Тому ми плануємо провести вибори серед громадян міста із визначенням нових керівників цих органів самоорганізації громадян. Зрозуміло, що розробимо алгоритм цих виборів в умовах карантину, оголошеного Верховною Радою України з 8 по 25 січня. Разом з тим наразі розробляємо Положення (якого також досі не існувало) про квартальні комітети Козятинської територіальної громади.

– Квартальні комітети існуватимуть, ба більше: вирішуємо питання введення в цю систему і громад навколишніх сіл, із якими Козятин тепер має спільну територіальну громаду, – додала міський голова Тетяна Єрмолаєва».

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

13:33 Одну нирку видалили в дитинстві, а на другій — злоякісна пухлина. Потрібна допомога махнівчанці Дарині 12:07 Відома ймовірна причина пожежі, через яку загинув козятинчанин play_circle_filled 11:09 «За дві години пів тонни розібрали». У Козятині немає солі 10:23 Зберігайте спокій: у нашому районі проведуть масовий вибух з використанням вибухових речовин Від читача 23:18 Проросійські символи на рекламних баннерах в Козятині 09:38 Наші винищувачі перехопили та збили дві крилаті ракети: про війну по регіонах України 08:45 У власній квартирі під час пожежі загинув 71-річний козятинчанин 08:11 Грози та сильний вітер: про погоду у Козятині і не тільки сьогодні, 26 травня 19:00 Втратили роботу через війну? Інструкція, як оформити допомогу по безробіттю в «Дії» 17:53 ID-картки: куди звертатися, щоб отримати та скільки це коштує 15:10 Козятинський вокзал, пес Патрон і Шевченко: що на екосумках, які продадуть на благодійність photo_camera 14:37 Чорні археологи добралися до лісосмуги photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up