“Лавочна” історія закінчилась, триває —  легенда “темних вулиць”

Ще в травні влада прозвітувала, що закупила 44 лавки, які розставила по місту. Довгий проміжок часу така інформація не відповідала дійсності. Лавок виявлялося менше від заявленої кількості

“Лавочна” історія закінчилась, триває —  легенда “темних вулиць”

Нарешті всі 44 лавки встановлені. Можливо, це не зовсім так, адже в поселенні Залізничне ми помітили тільки 4 таких лавки з 6-и відрапортованих.  Враховуючи, що завозились вони на Залізничне під пильним оком народного обранця депутата Малишевського, можна повірити, що вони там є всі шість.

Можемо повідомити, що влада і люди відреагували на попередню публікацію в газеті “RIA-Козятин” про рейд вулицями міста. Мешканці вулиці Франка і провулку Лісового своїх чотирилапих взяли на ланцюжки. А вулиця Матросова тепер найкраще освітлена. Під час рейду 2 серпня, відзначено, що на вулиці побільшало ліхтарів. Але проїжджаючи вулицями Джерельна, пров. Лісовий, Матросова, Білоцерківська, Ярослава Мудрого, Депутатська, Катукова, Довженка, Куликівського, Незалежності, В. Земляка, Грушевського, П. Орлика, Героїв Майдану, Князів Острозьких, Червоної Калини, пров. Шевченка, Д. Нечая, — найтемніші Джерельна і Червоної Калини.

Галина КАСЯНІВСЬКА

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up