Легкоатлети‌ ‌готувалися‌ ‌до‌ ‌«Подільської‌ ‌зими»‌

Легкоатлети‌ ‌готувалися‌ ‌до‌ ‌«Подільської‌ ‌зими»‌
Спортсмени в очікуванні нагород.
  • Настрибали. У минулі вихідні в нашому місті пройшов відкритий турнір з легкої атлетики Козятинської дитячо-юнацької спортивної школи.  У змаганнях взяли участь господарі турніру та стрибуни у висоту Бердичівської спортивної школи. Обидві команди розглядали цей турнір як останню репетицію перед головним стартом осінньо-зимового періоду «Подільська зима», що стартує наступного тижня в Хмельницькому  

У змаганнях взяли участь близько тридцяти спортсменів в чотирьох вікових категоріях. Найменших з Бердичева привіз Ігор Лонський — тренер, який виховав чимало стрибунів для збірної України.

Почали змагання наймолодші спортсмени. Коли планку підняли на метр двадцять п’ять, з’явився перший переможець – Софія Кирилішина, друга призерка Софія Савінська стрибнула на п’ять сантиметрів менше. Третьою  призеркою в цій дисціпліні стала наймолодша козятинчанка Анна Шарун.

У категорії 2006-2007 року переміг Ілля Бейзак, з результатом 155 см. Такий самий результат показав Олексій Лясковець. Грамоту за третє місце повіз додому бердичівський гість. Серед дівчат не було рівних Єлізаветі Чорній. Вона перемогла з результатом 155 см. Друге та третє місце з результатом 140 см розділили між собою Злата Янчевська та Дар’я Переверзова. 

У категорії 2004-2005 року змагалися тільки юнаки. Високий результат показав десятикласник п’ятої школи Кирило Луценко. Він підкорив планку на висоті 185 см. Спробував штурмувати висоту, яка вдається йому тільки на тренуваннях. Та тренер Володимир Галицький рекордного результату на цих змаганнях від спортсмена не вимагав. Друге і третє місце, стрибнувши на 170 см, розділили між собою Владислав Поліщук  та Максим Гайдучок. Олександр Вахнівський з таким же результатом був четвертим.

Отримавши нагороди, спортсмени стали прибирати настил матів, які в стрибунів за давньою звичкою називається ямою. Яму швидко знесли в підтрибунне приміщення і сектор стрибунів перетворився на баскетбольний майданчик. Розділившись на дві команди, легкоатлети стали грати в баскетбол

– Будь-яка гра знімає зі спортсменів психологічну втому після змагань, –  зазначив досвідчений тренер.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up