Лікарі поділили людей на своїх і чужих

Лікарі поділили людей на своїх і чужих

У редакцію газети “RIA-Козятин” звернувся мешканець міста Козятина, батько школяра

Він повідомив, що у вівторок, 5-го лютого, будучи вдома, коли його син поснідав і збирався в школу, у нього почалися різкі коліки в животі. Дитя почало бліднути, руки його стали холонути. Вирішили звернутися до сімейного лікаря. Приїхавши в “міську сімейну медицину” звернулися в реєстратуру. Там отримали талон до нашого сімейного лікаря Людмили Рожанської. Під її кабінетом було багато людей за попереднім записом. І люди, які були за записом на 5-число, були проти, щоб дитину прийняв лікар, як хворого з раптовим захворюванням.

Батько учня, щоб ні з ким не сваритися, знову пішов в реєстратуру з проханням, щоб подивився сина якийсь інший лікар, до якого менша черга. Суть проблеми зрозуміли і направили до лікаря Трофімова.

Батько сказав вже в кабінеті лікарю: “Огляньте сина, у нього болить живіт”. Лікар запитав медсестру: “Це наші?” Медсестра відповіла: “Це не наші”. І той дивитися cина відмовився. А хто ж допоможе дитині?

Батько хворого виразив своє обурення і вийшов з кабінету. Хотів знайти завідувачку сімейної медицини та вона була чи то на співбесіді, чи на планерці. Чекати не стали. Хотіли йти в аптеку, щоб купити якісь ліки…

— Та трапилось так, що школяра оглянула все ж наш сімейний лікар Людмила Рожанська. Молодчина! Приписала ліки, дала направлення на аналізи, які ми здали. Усе добре! Як належить, — каже батько.

У редакції обуреному батькові журналісти поставили одне запитання: “Чим  лікар мотивував свою відмову приймати вас?”

— Він не пояснив. Він просто сказав, що ми не його. А взагалі так вчиняють не лікарі, а рвачі, — підсумував батько.

Галина Касянівська

0
1
7
24
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Козятині будують автомийку без документів У Козятині будують автомийку без документів
Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію? Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up