Літніх мешканок під’їзду тероризують

Літніх мешканок під’їзду тероризують

Кажуть, що сусід займається самоуправством. Це і є причина скандалів

Мешканки багатоповерхівки на вулиці Героїв Майдану, 16 звернулися до редакції “RIA-Козятин” за допомогою.

— Найдіть управу на сусіда! — кажуть літні жінки.— Ми вже й не знаємо, як з ним боротися!

 М’яч летить то в голову, то в ногу стареньким

За словами жінок, один з мешканців будинку дозволяє своєму сину з друзями грати у футбол на галявині перед під’їздом та розібрав біля того ж майданчика столик і лавочки.

Ці “футболісти” повитоптували траву, ламають м’ячем квіти на клумбі, піднімають пилюку “до п’ятого поверху”, інколи м’яч цілить по пенсіонерках, які сидять на лавочках біля будинку. Одній жінці попали в голову, іншій по нозі. На зауваження хлопці не реагують, або ж відповідають грубощами.

Обурені пенсіонерки назватися та сфотографуватися відмовились. Кажуть, що бояться помсти скандального сусіда.

Він хазяйнує на подвір’ї, як на власному, — розповідають з відчаєм у голосі. — Познімав дошки зі столика та лавочок під деревами. А ми на них любили сидіти. Там завжди тінь. А біля під’їзду жарко. Хотіли нові поставити, та нам погрожують, що зріжуть. Якось ми пригрозили, що заберемо і проткнемо м’яча, якщо й далі діти будуть створювати футбольне поле з подвір’я. Але пригрозили вікна повибивати!

Як стверджують літні жіночки, сусід з сусідкою кажуть, якщо хочуть вони у тиші відпочивати, мають сидіть вдома! На всі благання та зауваження відповідають: “Будете проти “виступати”, взнаєте, хто ми такі!”

 Дільничний самоусунувся

Футбольний безлад та конфлікт через зняття столика та лавочок розпочався ще рік тому. Коли було холодно, всі сусіди сиділи по квартирах і суперечок не було. Але з приходом майже літньої погоди, діти розпочали ганяти м’яча, а пенсіонерки вимагати спокою на подвір’ї.

— У минулому році в червні ми навіть викликали поліцію, — розповідають збентежені жінки.

Кажуть, що прийшли двоє поліцейських, побачили, що виробляють діти під вікнами, склали акт, з кожного мешканця взяли покази. Діло вів дільничний, який повідомив, що передав матеріали на мерію і хай мешканці чекають на відповідь звідти. Звісно, ніякої відповіді нема й досі. З поліцією приходив також депутат цього округу Василь Пилипчук (валютник на базарі - прим. ред.). Користі з цього не було ніякої.

Діти продовжують свої футбольні пристрасті, столик та лавочки так й не встановили. Щодо останніх, то мешканці писали лист у домуправління з проханням відремонтувати місце відпочинку. У відповідь — знов тиша. Дільничний прекрасно знає, що робиться у цьому дворі, але прийняв бік самоуправця-сусіда й також ігнорує скарги пенсіонерок.

Вирішення проблеми літні мешканці бачать так: діти ходять грати у футбол на облаштований для цього майданчик, столик і лавочки відновлюють.

 Сусід боїться п’яних компаній

Але їх сусід дивиться на ситуацію зовсім по-іншому. Він не заперечує нічого.

— Так, мій син з друзями грає у дворі в футбол, — каже він. — Це ж діти! Хай собі розважаються. Чому мій син повинен йти в інший двір і грати там? Він й під моїми вікнами б’є м’яча, мені це не заважає. Так, ми пообіцяли побити вікна тим, хто проколе м’яч мого сина. М’яч 600 гривень коштує. Нічого річ псувати! Я зняв дошки зі столика і лавочок біля нього і знов буду знімати, якщо їх відремонтують. Чому? Тому що мене дратували п’яні компанії, які збиралися ночами за тим столиком. Я три рази викликав поліцію через них. Мені набридло і я забрав дошки. Вважаєте, що я винний — подавайте на мене в суд. Нехай там вирішують. А якщо в газеті вкажуть моє прізвище, то вже я до суду на редакцію подам за наклеп!

Ось так ситуація склалася. З одного боку пенсіонерки та жінки з малими дітьми, яким хочеться тиші і спокою на подвір’ї. А з іншого: неповажливий та впевнений у своїй правоті сусід. Він хоч і у грубій формі, але просто захищає права і спокій своєї родини, нехтуючи правами інших мешканців під’їзду.

 

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятинець на «Lanos» збив пішохода Козятинець на «Lanos» збив пішохода
Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Ці сміливі роботи не щадять нікого Ці сміливі роботи не щадять нікого Матері Матері Влада оголосила війну ФОПам Влада оголосила війну ФОПам
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up