Ліцей-школа – лідер за якістю знань випускників серед навчальних закладів міста

Ліцей-школа – лідер за якістю знань випускників серед навчальних закладів міста

За матеріалами сайту «Освіта.ua»

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» оприлюднено  рейтинг загальноосвітніх шкіл Вінницької області за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

Школи  ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО.

Найкращим закладом Козятина є ліцей-школа! 25-е місце в рейтингу, що складається з 436 загальноосвітніх навчальних закладів області! До першої сотні рейтингу потрапили також спеціалізована школа №1 ім. Т.Г.Шевченка (37-е місце) та ЗШ №5 (80-е місце).

Результати ЗНО – це найбільш неупереджений і об’єктивний показник якості роботи школи. Саме у них зацікавлені батьки, плануючи  майбутній вступ дитини до «вишу», адже успішне проходження ЗНО дає шанс  отримати бюджетне місце у престижному ВНЗ. З огляду на це, оприлюднення  інформації про якість знань випускників дає батькам можливість зробити свідомий вибір школи (звісно, коли є кілька навчальних закладів).

До речі, як показали результати останнього загальнонаціонального соціологічного опитування  «Освіта в Україні», за останні декілька років підтримка ЗНО в Україні зростає (69,1% опитаних зазначили, що задоволені якістю проведення тестування). І навпаки, спостерігається стала тенденція недовіри до  учнівських предметних олімпіад, які зараз занурені в цілісну систему негативу.

Усе більше й більше прогресивно налаштованих освітян наголошують на  необхідності повного оновлення процедури їх проведення, закликаючи МОН України  виступити ініціатором модернізації змісту, структури та організації проведення учнівських предметних олімпіад та дослідницько-пошукових конкурсів.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up