Локдаун у Козятині: скільки вже покарали за порушення?

Локдаун у Козятині: скільки вже покарали за порушення?
  • Йшов восьмий день жорсткого січневого локдауна. У суботу, 16 січня козятинські поліцейські, спільно з представниками міської ради та громадських організацій здійснили перевірку дотримання карантинних заходів. Ходили в центрі міста, де найбільше скупчення магазинів. В основному, козятинські підприємці дотримуються карантинних обмежень та дослухаються до рекомендацій локдауна. Однак порушників все ж так виявили.

У суботню перевірку протокол 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУАП), за продаж недозволеного товару, а також за неправдиві дані, скали на одну з місцевих підприємиць. Жінці загрожує штраф від  34 до 170 тисяч гривень 

За словами керівника сектору превенції козятинського відділення поліції Євгенія Трайдакала, спочатку січневого локдауна таких протоколів сім. Порушникам загрожує штраф від 17 до 170 тисяч гривень.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up