Ловити раків дозволили, але є правила, за порушення яких загрожують штрафи

Ловити раків дозволили, але є правила, за порушення яких загрожують штрафи

На Вінниччині 10 вересня закінчилась заборона на вилов раків. Однак, згідно «Правил любительського і спортивного рибальства» в не заборонений час є певні обмеження на вилов раків. 
 

Згідно з правилами, мінімальний розмір виловленого рака повинен бути не менше 10 см, а за одну добу дозволено спіймати 30 екземплярів раків. 

— При цьому, вилов можна проводити ручним збиранням, раколовкою-«хапкою» діаметром не більше 70 см і вічком не більше 22 мм, волосінню з приманкою і рогаткою – «розщепом». Використовувати можна не більше п’яти снастей на ловця. Забороняється лов раків у темну пору доби із застосуванням підсвічування, — зазначають на сайті ОДА.

Варто відзначити, що за порушення цих Правил загрожує штраф та адміністративна відповідальність. Штрафи сягають 680 гривень, а також порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 25,5 грн за кожного незаконно виловленого рака.
До речі, за період заборони на вилов раків, а це один місяць, рибоохоронним патрулем Вінниччини зафіксовано 17 випадків правопорушення. Сума завданих збитків склала 3 тисячі 264 гривні
Марія Лєхова

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up