“Ляля” вже має по сусідству двері

Тріщину поки що ніхто не заробив

“Ляля” вже має по сусідству двері

Як вже писала газета “RIA-Козятин”, мешканці багатоповерхівки, що знаходиться у центрі міста, бояться за свої оселі.  

Власниця магазину “Ляля”, що розташований на першому поверсі будинку № 9 на вул. Героїв Майдану, вирішила зробити ремонт приміщення, щоб побудувати аптеку. Коли у несучій стіні будинку зробили новий дверний отвір, по ній пішла тріщина. Фундамент пошкоджено, дев’ятиповерхівка під загрозою руйнування, мешканці в паніці. Але і надалі ігноруються архітектурні норми та прохання жителів.

Не дочекавшись розгляду скарги, мешканці аварійного будинку намагалися власноруч протидіяти проведенню робіт. Власниця викликала поліцію. Працівники правопорядку тоді лише знизали плечима та попередили, що задля виконання таких робіт необхідна згода мешканців.

— Мало віриться у те, що власниця магазину прислухається до такого попередження, — сказав житель цієї багатоповерхівки Микола Олицький.

Як у воду дивився. Будівельні роботи продовжуються, не дивлячись на шкоду, яку завдають багатоповерхівці. На фото видно, що вже ставляться пластикові двері. А тріщина так і не зароблена. Зрозуміло, що продовження “розширення бізнесу” буде тільки погіршувати ситуацію. А зупинятися ніхто явно не збирається.

Владислав ШАРІКОВ

Коментарі

Природа пробуджується після зимової сплячки. Ми ослаблені і все через гіповітаміноз. Часто втомлюємось, хворіємо, неуважні,...

Увечері 27 квітня біля подвір’я школи №5 почали збиратися учні 8-А класу на чолі з класним керівником Ольгою Кульчицькою.

Після прикрої штучної поразки козятинців у чоловічому футболісерця любителів футболу порадували наші дівчата.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up