“Ляля” вже має по сусідству двері

“Ляля” вже має по сусідству двері

Тріщину поки що ніхто не заробив

Як вже писала газета “RIA-Козятин”, мешканці багатоповерхівки, що знаходиться у центрі міста, бояться за свої оселі.  

Власниця магазину “Ляля”, що розташований на першому поверсі будинку № 9 на вул. Героїв Майдану, вирішила зробити ремонт приміщення, щоб побудувати аптеку. Коли у несучій стіні будинку зробили новий дверний отвір, по ній пішла тріщина. Фундамент пошкоджено, дев’ятиповерхівка під загрозою руйнування, мешканці в паніці. Але і надалі ігноруються архітектурні норми та прохання жителів.

Не дочекавшись розгляду скарги, мешканці аварійного будинку намагалися власноруч протидіяти проведенню робіт. Власниця викликала поліцію. Працівники правопорядку тоді лише знизали плечима та попередили, що задля виконання таких робіт необхідна згода мешканців.

— Мало віриться у те, що власниця магазину прислухається до такого попередження, — сказав житель цієї багатоповерхівки Микола Олицький.

Як у воду дивився. Будівельні роботи продовжуються, не дивлячись на шкоду, яку завдають багатоповерхівці. На фото видно, що вже ставляться пластикові двері. А тріщина так і не зароблена. Зрозуміло, що продовження “розширення бізнесу” буде тільки погіршувати ситуацію. А зупинятися ніхто явно не збирається.

Владислав ШАРІКОВ

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up