Людей обурює, що хочуть вкрасти у них дорогу

Людей обурює, що хочуть вкрасти у них дорогу

Нею вони користувалися споконвіку, а тепер тут ставлять капітальну огорожу

В редакцію газети RIA-Козятин звернулись мешканці вулиць 9 Січня, Некрасова, Матросова, Гоголя, Джерельної, Вишневецького та провулку Лугового та Вишневецького. Вони повідомили, що на переході від колишньої столови №1 до провулку Лугового будується паркан. Виявляється, власник будинку 14/1 по вулиці 9 Січня вирішив розділити доріжку капітальною огорожею.

Тепер людям доведеться ходити під стінами аварійної будівлі (що навпроти вказаного будинку), наражаючи себе на небезпеку.

Люди скаржились, що вони вже звернулися до міського голови. Той обіцяв вияснити, чи законно загороджується сусід на дорозі.

Але люди збентежені тим, що роботи продовжуються і ніхто ні на що не реагує.

В редакції була складена заява-вимога до очільника міста припинити будівництво. Під нею за годину були зібрано 76 підписів мешканців прилеглих до згаданого проходу вулиць та провулку. Заяву віднесли в міську раду та зареєстрували.

Представники “RIA-Козятин” побували на конфліктному об’єкті. Поспілкуватися з господарем будинку поки що не представилось можливим.

 

Прокоментувати дану ситуацію ми попросили депутата цього округу Романа Масиру.

— До мене з даного питання ніхто не звертався, — сказав він.— Подібні дозволи дає міська рада. Я не пам’ятаю, щоб ми на сесії розлядали таке питання. Я з’ясую позиції обох конфліктуючих сторін і повідомлю.

Як вирішиться питання, відслідкуємо і вам розповімо.

 

Така вимога сьогодні була зареєстрована в міській раді:

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up