Люди — про вишиванку

Люди — про вишиванку

Свято вишиванки не офіційне, але по всій Україні відзначають його в третій четвер травня. У нашому місті в цей день пройшла святкова хода з покладанням квітів до пам’ятника Михайла Грушевського і бюста Тараса Шевченка в школі № 1.

У колоні пройшли представники навчальних закладів міста, залізничного училища. Потім всі учасники зібралися на центральній площі міста. Усі школи представили свої виставки вишиванок, картин, виробів з бісеру.

У цьому році  День вишиванки співпав з Днем боротьби за свої права кримськотатарського народу.

На запитання: “Що для вас означає вишиванка?” мешканці міста відповідали по-різному. Навіть доходило до непристойного. Та емоції людей можна зрозуміти.

Серед конкретних висловів були і такі: пані Інна переймалася тим, що її діти школярі одягнули вишиванки і будуть ногами збивати оте бездоріжжя, по якому підуть. Її подруга Тетяна вважає, що вишиванка в Україні поки тільки одежа. “Немає чого святкувати, хоча я патріотка своєї держави”, — сказала вона. Містянин пан Микола сказав: “Аби ж то вдягли вишиванки і стали всі чесними — авторитетом нації. А то одягнув вишиванку і краде, як і крав раніше”.

На жаль, багато хто з паном Миколою погодиться.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up