Спецтема: карантин

Махнівка: триває підготовка Міжнародного фестивалю «Гей, Соколи!»

Махнівка: триває підготовка Міжнародного фестивалю «Гей, Соколи!»

Сьогодні, 11 червня, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк провів чергову організаційну нараду щодо проведення першого в області Міжнародного фестивалю «Гей, Соколи!» та створення культурно-туристичного центру відомого українсько-польського поета та композитора, автора знаменитої пісні «Гей, Соколи!» Тимка Падури

Місце для розміщення культурно-туристичного центру обрали символічне – с. Махнівку Козятинського району Вінницької області, де завершився життєвий шлях відомого митця. (пише ОДА)

Нагадаємо, що створення культурно-туристичного центру відбувається за організаційної та фінансової підтримки обласної державної адміністрації та Українського культурного фонду.

Головне питання, що розглядалося під час наради, – залучення коштів для ремонту та реконструкції приміщення, де планується протягом декількох років створити музей Тимка Падури.

«У першу чергу, важливість проведення Міжнародного фестивалю «Гей, Соколи!» та створення культурно-туристичного центру Тимка Падури повинні розуміти мешканці територіальної громади: це дозволить сприяти розвитку туризму, інфраструктури та місцевого бізнесу, а також залученню інвестицій», – зазначив Олександр Крученюк.

У рамках створення культурно-туристичного центру планується облаштувати місце поховання Тимка Падури, зокрема встановити пам’ятник та спеціальну інформаційну дошку, яка розповідатиме про діяльність українсько-польського поета та композитора.

Окрім того, розглядається можливість створення офіційного веб-сайту центру, а також видання книги про життя та діяльність Тимка Падури.

На разі ведуться перемовини з представниками Свентокшиського воєводства Республіки Польща з метою залучення до проекту, як повноцінного партнера.

«Ми налаштовані на серйозну співпрацю з метою створення ще одного якісного культурного продукту, який сприятиме розвитку територіальної громади, та стане ще однією мистецькою візитівкою Вінниччини», – відзначив Олександр Крученюк.

Міжнародний фестиваль «Гей, Соколи!» та культурно-туристичний центр Тимка Падури дозволять сприяти національно-патріотичному вихованню дітей та молоді Вінницької області, а також поглибленню українсько-польських культурних відносин.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up