Мама з кофт робила вишиті картини, а дочка шиє сумки

Мама з кофт робила вишиті картини, а дочка шиє сумки
Рукодільниця Галина Сушко
  • Знайомимо вас із творчістю Євгенії Тищенко та її дочки Галини Сушко.
  • Обидві — талановиті рукодільниці, які почали творити, коли пішли на заслужений відпочинок.
  • Як на пенсії жінки знайшли свої хобі.

Те, що у свій час робила Євгенія Тищенко, нині — світовий тренд. Вона давала друге життя речам, які ми зазвичай викидаємо у смітник. На жаль, поспілкуватися особисто з майстринею у нас не було змоги. Бо у 2008 році її не стало. Тож про Євгенію Тищенко нам розповіла її дочка, Галина Сушко. Вона теж рукодільниця, але про це трохи згодом.

Євгенія Макарівна — не корінна козятинчанка. Вона родом з Бершадщини. Коли жінка пішла на заслужений відпочинок, її до себе забрала дочка, яка на той момент вже мешкала у Козятині. Тут майстриня і почала творити.

— Мама працювала в колгоспі, потім — в будівельній бригаді маляром-штукатуром, — згадує Галина Сушко. — Поки працювала, то не дуже рукоділлям займалася. Вона завжди була при праці. Знаєте, як в селі. Коли вона пішла на пенсію, то зайнялася виключно творінням. Коли вже сюди переїхала, повністю занурилася в роботу.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up