Майстер-клас: у «Горобинці» готували смаколики

Майстер-клас: у «Горобинці» готували смаколики
  • В редакцію газети «RIA- Козятин» звернулися представники батьківського комітету дитячого садочка «Горобинка».
  • Вони повідомили, що вдячні педагогам цього ж дошкільного закладу за любов до їхніх дітей та професіоналізм в роботі Вдячні за захід який провела адміністрація дитячого садочка спільно з вихователями групи їхніх дітей.
  • Побільше нам таких чудових педагогічних колективи кажуть представники батьківського комітету

Перші кроки до майбутньої професії в дітей можуть проявлятися в самому ранньому віці. Саме тоді задача співробітників дошкільних установ розкрити перед дітьми іхні таланти які можуть відіграти ключову роль у виборі професії в майбутньому. Роль педагогічного колективу дошкільного закладу допомогти маленькій людині розкрити їхні таланти.

Маленьким непосидам завжди цікаво відкривати для себе нові заняття і захоплення. Педагог, публіцист і письменник Василь Сухомлинський сказав «Діти — це щастя створене важкою працею.»

Таке щастя відчуваємо ми — батьки вихованців дитячого садочку «Горобинка». Тут все є для дітей для їхнього розвитку і росту.Ми щасливі, що дитинство наших дітей проходить саме в цьому садочку.кажуть батьки дошкільнят.

Атмосфера затишку і дружелюбності відчувається, щойно переступаєш поріг садочка. Цим затишком, перед усім, завдячуємо завідувачці Янчук Інні Вікторівні. Вона зуміла створити атмосферу дружелюбності в колективі та згуртувати біля себе однодумців—професіоналів в розкритті дитячих талантів. Такі педагоги.знавці своєї справи і просто чудові люди. Вони через ігри готують дітей вчитись всіляким мистецтвам.

Батько однієї із вихованок садочка каже моя донька захоплюється професію кухаря. Поки це дитяча забава і хтозна можливо таке захоплення пізніше переросте в майбутню професію. А.люблячий татко добре підготувався до зустрічі з справжньою кулінарією, щоб розвинути пізнавальний інтерес до професії кухаря.Він намагається довести доньці, що робота кухаря, це не просто, мистецтво та творчість, а й почесна професія.Здорова їжа дає людині сили, бадьорість і гарний настрій. А як приготувати їжу, щоб вона була смачною і корисною, знають педагоги та кухарі за сумісництвом «Горобинки». І сам тато вправно готував смаколики, та запрошував дітей спробувати дитячі лакомства. Приємно, що допомагати йому відгукнулося багато бажаючих.Група батьків розносили витвори кулінарії з неповторним ароматом. І було це святкове дійство в не нав’язливий ігровій формі. Діти нашої групи кажуть батьки постійно зайняті різними заходами.В першу чергу ми вдячні Надії Сичук — людині глибокої, чистої душі, справжній господині в групі. Вона віддана своїй справі, вчить нас батьків ловити моменти щастя, бути в ньому.Вчить вона знаходити радість від спілкування будь то від співрозмовника чи задоволення між групами осіб. Так, знайомлячи дітей на заняттях, з професіями кулінарів, був запрошений професійний кухар —

Запрошені гості, батьки та діти не помічали, як спливає час.Та настав приємний момент коли з’їсти що-небудь смачненьке, це те маленьке свято, яке кожен з нас може повторити вдома.

Щиро дякуємо за чудовий, продуманий та вдало організований захід, який відбувся в нашій групі.

Приємно, що приділили увагу всім учасникам зустрічі: гостям і педагогам групи де граючись навчаються наші діти. Ми батьківський комітет дошкільного закладу «Горобинка» вдячні вихователям, за любов до наших діточок.Велике спасибі за вашу фаховість, за працю з дітьми і, що ви посилаєте промені тепла душі на наших дітей йдеться в подяці батьківського комітету дитячого садочка «Горобинка» до вихователів групи дошкільнят.

Дмитро Артемчук

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up