Майже дві доби сиділи без світла

Майже дві доби сиділи без світла
  • До редакції газети «RIA-Козятин» звернувся Леонід.
  • Чоловік розповів, що майже дві доби у нього вдома були перебої зі світлом, а до РЕМу вдалося додзвонитися лише через МНС, тому що «гаряча лінія» постійно була зайнята.
     

Леонід мешкає у приватному будинку. Проблеми з електроенергією почалися вдома у чоловіка ще перед вихідними. На лічильнику згорів пакетний вимикач, тому світло постійно вибивало. Довелося вимкнути всі електроприлади, бо єдине, що витримувало — телевізор і лампочка в кімнаті.

Чоловік спробував зателефонувати на «гарячу лінію» Електромережі, але зв’язатися зі спеціалістами йому вдалося лише через екстрену службу.

— Я дзвонив на РЕС, на «гарячу лінію». Весь час було зайнято, що не можна додзвонитися, — розповідає Леонід. — А на Вінницю на «112» подзвонив, то мене через пожежну службу з’єднали. І то пожежна служба дзвонила на РЕС, так само не відповідали.

Коли чоловікові нарешті вдалося поспілкуватися зі спеціалістами РЕСу, йому сказали, що треба придбати два нових пакетних вимикачі. Один такий коштує 68 гривень. Леонід поїхав до магазину і купив. Проте коли у суботу приїхали спеціалісти, сказали, що ці «пакетники» не підходять і треба придбати інші. Леонід поїхав знову до магазину, віддав придбані деталі, йому повернули кошти. Але у наявності був лише один потрібний пакетний вимикач, а не два. Чоловікові не залишалося нічого іншого, як придбати лише один. Тому на лічильнику замінили один «пакетник».

— Сказали, що той, другий, що на «нулі», ще буде служити. А цей, що новий, на фазу поставили. Я не знаю, як у мене далі буде — вислужить він, чи ні, — продовжує Леонід.

Дріт, який почав горіти, перемотали ізострічкою, «пакетник» замінили і світло нарешті запрацювало нормально. А до цього майже дві доби Леонідові та його сім’ї довелося, як кажуть, викручуватися.

— Я повідключав все. У мене повний холодильник, завантажений м’ясом. Його я теж вимкнув, — каже чоловік.

Крім того, для приготування їжі Леонідова дружина використовує мультиварку та електроплитку. Газ у них є, але зараз вони ним не користуються. Поки були перебої зі світлом, неможливо було і скористатися електроприладами для приготування їжі. Добре, що у будинку є піч. Так хоч ні діти, ні Леонід з дружиною не лишилися голодні.

— Зараз більшість користуємося мультиваркою. Електроплиткою рідко, розігріти, таке. А поки не було світла, на дровах готували. У мене топка в хаті є. То на топці їсти варили, — підсумував чоловік.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up