Медалі та подарунки: козятинські гімнастки на «Золотій осені» посіли призові місця

Медалі та подарунки: козятинські гімнастки на «Золотій осені» посіли призові місця

У спорткомплексі рівненської спортивної школи №4 пройшов Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики  «Золота осінь».

Участь в змаганнях взяли 750 учасниць з усієї України. А це - 65 команд! Наші вихованки КДЮСШ виступали в такому складі: Карина Тупчій, Вероніка Соколова, Дар’я Співаченко, Віолета Юрченко, Іванна Коцут, Влада Сікорська, Лєра Гливук, Ліда Хоченкова, Евеліна Бойко, Олександра Щаблевська, Софія Андрущенко, Мілана Кузьміч. 

— Свято видалося чудовим, діти отримали позитивні емоції, змогли обмінятися досвідом та подивитися, хто на що гаразд. Є дітки, які займаються гімнастикою довше, є ті, що розпочали свій спортивний шлях нещодавно. Однак кожна з дівчаток сьогодні показала високу майстерність і талант» – каже тренер козятинської команди Лариса Миколаївна Чернишенко. (Пише міська рада).

Варто додати, що на цих змаганнях гімнастки готуються до чемпіонатів України та Європи. Наші козятинчанки виступили достойно та зайняли такі призові місця.

I місце у Мілани Кузьміч та Дар’ї Співаченко. II місце посіли Ліда Хочеткова та Карина Тупчій і в трійку лідерів увійшли Влада Сікорська, Евеліна Бойко, Вероніка Соколова, Валерія Гливук.

Переможці отримали медалі, грамоти та цінні подарунки. Вітаємо наших гімнасток!

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up