«Єдиний медичний простір»: міська влада хоче об'єднати лікарні

«Єдиний медичний простір»: міська влада хоче об'єднати лікарні
Пацієнти козятинської міської лікарні задоволені якістю обслуговування

Актуально. Міська рада хоче об’єднати лікарні в єдиний потужний медичний заклад. Районна — категорично проти. Як обґрунтовують свої позиції обидві сторони і як позначиться на здоров’ї козятинчан цей конфлікт  

Вівторок, 18 лютого, для міської козятинської сімейної медицини виявився незвичним днем. При чому як для працівників, так і для пацієнтів. Вранці, на 10 годину сюди з’їхались мало не всі мас-медіа Вінниччини. Фото та відеозйомка, купа запитань, та ще більше відповідей. А все заради того, щоб пояснити, що зараз відбувається в галузі медицини в місті. 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі (16)
 • Нелла Литвинова

  ТАКЕ УЖЕ НАРАОБИЛИ З ЦИМИ ЛІКАРНЯМИ, ЩО ЧОРТ ГОЛОВУ ЗЛАМАЄ !!!... БУЛО ВСЕ ЯК ПОТРІБНО - ЗАЛІЗНИЧНА ТА МІСЬКА !!!  КОМУ ЦЕ МІШАЛО ?  ДЛЯ ЧОГО ВСЕ ЦЕ БУЛО ПЕРЕМІШУВАТИ, ПЕРЕВОДИТИ ЛЮДЕЙ, ПЕРЕЙМЕНУВАТИ ??? А ПАЦІЄНТАМ ТЕПЕР ОДНА ПУТАНИНА.  ЗАХВОРІЄШ ТО І НЕ ВІДОМО КУДИ ІТИ - ДО ЛІКАРЯ І В ЯКУ ЛІКАРНЮ ? -
 • Valentina Shaidovska

  А ще мені цікавить  який це з лікарів відновлювальної медицини приймає по 40 клієнтів в день. Можна прийняти і 100 але ж результату немає бо там лікарів немає, і обладнання не досить. Встановити правильний діагноз може не кожний лікар. Моя сім'я має таку проблему бо не вчасно і неправильно поставив "лікар"діагноз.
 • Ирина Глущенко

  Битися не треба, все - будівлі, споруди і т д, в т ч і водогін, що знаходиться в межах міста повинно бути поставлено на облік утвореною комісією територіальноі громади, про що скласти протокол Тобто виконати обов'язки за Конституцією
 • Інна

  Смішно читати. В ці казки про надзусилля міської влади щодо єдиного медичного простору може повірити лише той, хто не володіє ситуацією. Мер на свій розсуд ділить державну медичну субвенцію і більшу її частину віддає на міську лікарню, хоча більшість жителів міста обслуговуються в районній лікарні. Але що ж Пузир буде робити, коли з 1 квітня гроші підуть за пацієнтом і більше не буде що ділити? Такі пресконференції - це просто замилювання очей.Для чого було створювати міську лікарню, щоб тепер об"єднувати з районною? Не логічніше було б спільно і місту і району розвивати районну лікарню, де є всі необхідні відділення. Недалекоглядність і надмірна амбіційність мера просто дивують своїми масштабами.

  бармалей reply Інна

  Шановна пані, перепрошую, невже так смішно насправді? Невже казки про надзусилля Козятинської міської влади варті гумористичного розуміння на тлі повної втрати контролю над ситуацією, як Ви власно стверджуєте? Напевно, секрет того захований на глибині невідомої річки, а відповідь всі взнають на другий квітневий день, коли гроші підуть за пацієнтом?
  Я Вам скажу наступне, шановна пані, якщо Ви трішкі орієнтуєтесь у просторі, то Вам повинно бути відомо про порядок розподілу бюджетних коштів. Якщоб Ви мешкали в Козятині, то повинні знати про якість надання (а не обслуговування) медичних послуг та орієнтовну кількість людей на двох медичних базах, які звертаються за допомогою навіть в елементарних питаннях. Крім того, не міська влада ТАКИМИ пресконференціями замилює очі, як Ви висловлюєтесь, а навпаки, бере найяскравіший приклад у найдосвідчених районних колег у напрямку ПРАВИЛЬНОГО інформування населення у площині - ПРАВДА ХОДИТЬ ЗА ВУХАМИ !!!. Стосовно Грошей і пацієнтів, то будемо бачити хто І коли сані готовув, з літа, чи взимку, хто паркани будував, займавсі озелененням і дівани ремонтував (хто в темі, тому жувати не потрібно), а хто дійсно пахав 25 годин на добу. От тоді ми всі побачимо, і побачать навіть ті, хто не добачає. Думаю, що навіть Вам з Вінниці буде видно.
  От тоді і посміємось, як говорить приказка.

  Інна reply бармалей

  Шановний бармалєй, а точніше пан Олександр Євтушок, напевно так краще до Вас звертатись, Ви моєї прописки в паспорті не бачили, тому не потрібно висловлювати помилкові твердження щодо того де я проживаю. Я жителька Козятина і тому добре орієнтуюсь в ситуації стосовно міської і районної лікарень, а також чудово бачу яскраві прояви недолугості міської влади. Жителям Вінниці, я думаю це не надто цікаво.
  Щодо розподілу коштів субвенції, то логічно що він мав би здійснюватись від кількості пролікованих пацієнтів в районній лікарні, але пан мер вважає, що можна перерахувати четверту частину субвенції, а в договорі на її передачу вимагати повноцінного надання медичних послуг. Щодо якості надання послуг, то всі прекрасно знають, що жителі міста і району ЛІКУЮТЬСЯ саме в районній лікарні- пологове, дитяче, екстрена медична допомога, хірургія. Чим ви можете похвалитись? Гарними ремонтами, апаратурою - це за кошти вкраденої субвенції?? А що ж такий кіпіш зараз навколо об"єднання, бо 1 квітня не за горами? Тоді дійсно буде видно хто чого вартий) І ми знаємо як ви "пахали" по 25 годин в санаторії "Лісова пісня" і чого насправді варті. І зараз добре пригрілись, міняючи власний автотранспорт, це за зарплату головного лікаря може?)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up