Мер проявив чуйність

Мер проявив чуйність

Майже чотири роки жителі ПРБ, навколишніх сіл та районів скрізь темряву вулиці Олега Кошового з тремтячою душою добирались до своїх домівок, зупинок рейсових автобусів із залізничного вокзалу.

 І нарешті світлі ночі заспокоїли їхні душі. На частині вулиці від гуртожитку училища до торговельного комплексу "ЦЕСІС"  встановлені та підключені два світильники (!). Жителі району ПРБ і гості міста, які використовують згаданий маршрут до залізничного вокзалу, виражають вдячність меру міста за проявлену чуйність до їхніх прохань і звернень, і не втрачають надію, що вся вулиця О. Кошового буде освітлена.

Максим Шуляк

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію? Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію?
У Козятині п’яного велосипедиста на залізничному переході збили вагони У Козятині п’яного велосипедиста на залізничному переході збили вагони Пожежа: у Самгородку, що на Козятинщині, палав будинок Пожежа: у Самгородку, що на Козятинщині, палав будинок У місті Козятин зливали воду по вулиці, щоб почистити хлором водогін У місті Козятин зливали воду по вулиці, щоб почистити хлором водогін ЦВК порахувала 100% бюлетенів. Переміг Зеленський ЦВК порахувала 100% бюлетенів. Переміг Зеленський
Коментарі (1)
  • Володимир Петрович Сушко

    Алілуя!!
    2018 рік!!!Світло зробили!!!О диво!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up