Ми стали призерами чемпіонату України

В Житомирі відбувся чемпіонат України з кіокушинкай карате (відбір на чемпіонат Європи) серед кадетів (2001-2002 р.н.) та молоді(1995-1999 р.н.) в розділах куміте та ката. Також пройшов абсолютний чемпіонат України з куміте серед чоловіків та жінок.

Ми стали призерами чемпіонату України

В змаганнях прийняло участь 174 спортсмена з 18 регіонів нашої держави.

У складі збірної команди  Вінницької області виступили два представника “Cпортивного клубу карате ТАКО” (Козятин) —  Анна Сас та Юрій Кубайчук.

За результатами змагань Анна стала срібною призеркою чемпіонату серед молоді у ваговій категорії 55-60 кг та бронзовою призеркою  абсолютного чемпіонату України серед жінок. Юрій  — бронзовий призер  змагань серед молоді у ваговій категорії 70-75 кг.

Анна Сас  увійшла у склад збірної  команди України  та буде представляти нашу державу на чемпіонаті Європи, що пройде у листопаді в Польщі.  

Дмитро Живчик, тренер

Коментарі

270 переможців всеукраїнських олімпіад та конкурсу Малої академії наук отримали стипендію Президента України. Серед стипендіатів...

Дослідження героїчних та трагічних подій Другої світової війни у житті родини фронтовика Філіпа Красовського  

На початку місяця в Хмельницькому політична партія “Громадянська позиція” проводила зустріч партійних осередків Вінницької...

Стилізоване приміщення клубу у Глухівцях вражає своєю помпезністю як зовні, так і всередині

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up