Ми запитали козятинчан: Як ви думаєте, чому діти бувають жорстокими?

Ми запитали козятинчан: Як ви думаєте, чому діти бувають жорстокими?

Наші соцопитування

Владислав (30), тимчасово не працюючий:

— У першу чергу, це виховання дітей батьками. Щоб в сім’ї росли хороші діти, батьки своїм дітям повинні бути друзями. Не буде агресивних дітей, коли над ними не буде агресії і насильства в сім’ї. У деякій мірі на дитину може відчувається вплив вулиці та інтернету.

Ірина (32), продавець:

— Діти, як правило, копіюють своїх батьків. У хорошій сім’ї виростають хороші діти. Батьки підлітків повинні контролювати, чим живе їхнє дитя, коли син чи донька бавляться в інтернеті.

Юлія (59), домогосподарка:

— Усього потрохи. Неправильне  виховання дітей, дружба з впливовими підлітками, інтернет.

Інна (32), тимчасово не працююча:

— Щоб діти не виросли агресивними, батьки повинні поводити себе так, щоб їхні діти вважали своїх батьків своїми друзями. Це дасть змогу знати всі подробиці життя дитини. Адже тато і мама - перші друзі.

Володимир (62), пенсіонер:

— Моя мама завжди батькові казала, щоб дитина не зробила поганого, ти ніколи його не бий. Як покарання дай йому якусь посильну роботу.

Валерій (50), залізничник

— Виховання дітей і дитяча зайнятість в різноманітних гуртках чи спортивних секціях. Про що ми можемо говорити, коли у нас навіть немає магазину спорттоварів. Як дитині займатися спортом? Це колись були і м’ячі і клюшки і майже  не було випадків дитячої агресії. 

Нагадаємо:

Опитування

Як ви думаєте, чому діти бувають жорстокими?

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Игорь Браверман

    Я вчитель.Колишній журналіст РІА...Я мав працювати в Кашперівці,а школі-санаторії.Мене туди запросили .3 дні проходив комісію.Однак мені не судилося там стати Макаренком.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up