Михайлове чудо 19 вересня: що потрібно, а що не можна робити

Михайлове чудо 19 вересня: що потрібно, а що не можна робити

День архангела Михайла, який допомагає боротися з нечистю

Михайла зазвичай просять захистити від темних сил, від невдач і бід, а також про зцілення. Михайло ще допомагає і подорожнім в далекій подорожі. У народі вважають, що він може захистити від розбійників і злодіїв, архангела вважають покровителем постраждалих від воєн і стихійних лих.

Що не можна робити

  • У цей день не можна працювати фізично, Бог покарає, та й інструменти зламаються. Але якщо вам терміново потрібно чимось допомогти ближньому, то як виняток можна трохи попрацювати.
  • У цей день голову не миють, щоб не «змити розум».
  • Не можна здійснювати великі покупки і укладати угоди.
  • З обережністю поводьтеся на дорозі і дотримуйтесь правил руху.
  • У цей день не сваряться і не допускають конфліктів зі спорами і підвищенням голосу. Інакше негативна енергія повернеться бумерангом.
  • Не можна викидати залишки зі столу, краще віддати нужденним.

 

 

 

Що потрібно зробити

Сьогодні треба проявляти співчуття і милосердя, на скільки це в ваших силах допомагати нужденним, але не розповідати про це нікому і не показувати. День вважається вдалим для початку нового проекту, все що ви сьогодні сплануєте буде реалізовано. День відмінно підходить для примирення, ви можете позбутися від давніх образ. Раніше для цього спеціально закатували бенкет, де всі вирішували свої питання, а потім кожен приносив по одному блюду на стіл. До речі, можна і потрібно гуляти й веселитися, адже скоро новий піст.

 

 

Цей день має гарну енергетику, підходить для чаклунства (хоча це і вважається гріхом в християнстві), а також для лікування хворих, які сьогодні можуть вилікуватися. Якщо сьогодні цілий день допомагати людям, то прикмети втратять свою силу над вами. У храмах ставлять загальну свічку і служать молебень. Також предки вірили, що в цей день будь-яке бажання може здійсниться. Але одне, тому просили про найважливіше.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up