Михайлу Висоцькому хочуть присвоїти звання почесного громадянина міста посмертно

Михайлу Висоцькому хочуть присвоїти звання почесного громадянина міста посмертно
  • У 2020-му звання «Почесний громадянин міста Козятин» не отримав ніхто, та вже цьогоріч список почесних може поповнитися.

  • Це звання збираються присвоїти колишньому очільнику Козятина Михайлу Висоцькому, який помер минулого року.

  • Розповідаємо, що означає це звання і чим запам’ятався Михайло Висоцький за роки свого керування громадою міста.

У списку почесних громадян Козятина ми нарахували чотири десятки людей. Був період, коли їхні світлини висіли на дошці пошани біля парку і їх обличчя могли бачити усі, хто прогулюється вулицею Пилипа Орлика. Нині ж фотографії почесних скромно прикрашають стіни обабіч сходів у приміщенні міської ради.

Серед тих, кому присвоїли це звання, люди різних професій і не лише козятинчани. Адже це звання можуть давати і тим, хто не родом з Козятина і навіть тут не живе.

У списку почесних і учасники Другої світової війни, і загиблі воїни АТО/ООС, і залізничники, історики та діячі культури, і навіть екс-керівник Південно-Західної Залізниці Олексій Кривопишин та колишній міський голова Козятина Олександр Гвелесіані.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up