Микола Дзюба: «Подобається відчуття справедливості»

Микола Дзюба: «Подобається відчуття справедливості»
Микола Дзюба: «Свого часу на дільниці була проблема з крадіжками. Зараз ситуація кардинально змінилася»

У попередніх публікаціях ми познайомили читачів з дільничними Махнівської та Самгородоцької адмінзон. Розповіли про населенні пункти їх обслуговування, контактні телефони та хобі. Переходимо до Білопільської.

  • Знайомтесь, ваш дільничний Микола Дзюба. За дотриманням правопорядку слідкує вже 14 років. У його обслуговуванні Махаринці, Сестринівка, Непедівка, Гурівці, Пузирки, Панасівка, Держанівка, Кашперівка, Білопілля та Селище.
  • Його контакти: 097-75-90-502.

Микола Анатолійович Дзюба народився 25 січня 1985 року в селі Махаринці. Наразі проживає в Козятині. Після школи, в 2002 році вступив до Харківського національного університету внутрішніх справ. Після навчання відразу влаштувався до козятинського відділення поліції. Дільничним почав працювати з 2006 року і вже три роки, як назначили старшим дільничним.

— До правоохоронних органів пішов, бо подобається справедливість і відчуття справедливості, — розповідає газеті Микола Дзюба. — Робота дільничного доволі буденна. Свого часу в переважній більшості на дільниці була проблема з крадіжками. Наприклад, в таких селах як Сестринівка, Махаринці. Та ми з цим ефективно боролися і наразі ситуація кардинально змінилася. Крадіжок значно поменшало.

За словами Миколи Дзюби, на його територіях обслуговування на обліку раніше судимих знаходиться вісім осіб. У свій час, коли Микола тільки приступив до роботи, їх було втричі більше. Причому було 30 осіб, які знаходились у місцях позбавлення волі 30 і більше років. На сьогоднішній день, все більш-менш спокійно.

На запитання, чи часто виїжджає на нічні виклики, дільничний відповів, що з реформуванням поліції, робота дільничних, принаймні в нічний час, трішки розвантажилася. Адже цілодобово працює слідчо-оперативна група. Окрім цього є інспектори групи реагування патрульної поліції, які виїжджають на виклики.

Можна сказати, що Микола Дзюба фанат своєї роботи, адже навіть у вільний від роботи час, любить читати книги з детективними історіями, наприклад, Стівена Кінга.

Наразі Микола розлучений. Має семирічну доньку.

—  Всім здоров’я та благополуччя в родинах, — на кінець бесіди побажав нашим читачам Микола Дзюба.

Нагадаємо:

Костянтин Плахотнік: «Всі генерали починали з дільничних»

Олександр Чагін вирішив піти по стопах прадіда

Олег Іщук працює дільничним вже 15 років

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up