Микола Лунгов мріє дожити до 100-річчя

Микола Лунгов мріє дожити до 100-річчя

Довгожитель ніколи не пив пива

Минуло 15 років, як Микола Іванович Лунгов переїхав жити в Козятин. А до того проживав в селі Ряснопіль, що на Одещині.

Народився наш герой у лютому 24-го року в багатодітній родині. Крім Миколи Івановича, ще було вісім дітей. Робота на селі в ті часи починалася ще в дитинстві. Тому в 10 років маленький Миколка, як його називали дорослі механізатори, став і сам механізатором. Єдине, чим він відрізнявся від дорослих, так це тільки силою в руках і ногах.

З кожним роком на селі техніки ставало більше і вона удосконалювалась.

Коли був сімнадцятилітнім юнаком, в життя сьогоднішнього довгожителя увірвалася війна. У селі, де мешкала родина нашого героя, німців не було. Були  румунські війська, які виглядали такими ж фашистами.

У 44-ому окупантів з Одещини прогнали. Микола Іванович пішов  на фронт. День перемоги зустрів на угорській землі, кулеметником.

Коли повернувся в батьківську домівку, то став опорою матері. Адже його батько і старший брат з війни не повернулися додому. Молодші брати і сестри підросли і більш-менш стали самостійними. Тоді вже цивільний кулеметник дав чергу по слабкій статі. Вразила його куля серце чарівної дівчини Меланії. Вона стала опорою в житті на 55 років. Виростили двійко хороших дітей, які вже сьогодні стали пенсіонерами.

Син Микола, як кадровий військовий осів у Жмеринці за останнім місцем служби. Дочка Ольга вийшла заміж за козятинця Василя Нагорного і переїхала жити до чоловіка.

Коли дружина Миколи Івановича 15 років тому пішла від нас в небеса, дочка Ольга забрала батька в Козятин. У свої 79 років, коли він мав 60 років робочого стажу і у 70 пішов на пенсію, це було не просте рішення. Та крім чуйних дітей, 94-річному Миколі Івановичу пощастило й з хорошим зятем.

Василь Нагорний прийняв тестя, як рідного батька. Не дарма той ним пишається. Каже: “Він почесний залізничник і артист хору ветеранів та хороша людина”.

У чому полягає секрет довголіття? - сказав, що секрету не має.

— Хіба що я ніколи не пив пива, а 20 грам у свята мені Вася й зараз наливає.

Молоді побажав  здоров'я, оплачувану роботу і ще раз здоров'я.

— А які у вас плани на майбутнє? - запитали ми у пана Миколи.

— Дожити до 100-річного ювілею!

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію? Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію?
У Козятині п’яного велосипедиста на залізничному переході збили вагони У Козятині п’яного велосипедиста на залізничному переході збили вагони Пожежа: у Самгородку, що на Козятинщині, палав будинок Пожежа: у Самгородку, що на Козятинщині, палав будинок У місті Козятин зливали воду по вулиці, щоб почистити хлором водогін У місті Козятин зливали воду по вулиці, щоб почистити хлором водогін ЦВК порахувала 100% бюлетенів. Переміг Зеленський ЦВК порахувала 100% бюлетенів. Переміг Зеленський
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up