Міська організація ветеранів війни та праці зібралася на чергове засідання

Міська організація ветеранів війни та праці зібралася на чергове засідання
Рада ветеранів всі три питання голосувала 14 “за”, проти, що утримались - немає

У понеділок, 4-го листопада, на своє засідання зібралася Рада ветеранів війни та праці. На порядок денний було винесено три питання. Перше – клопотання перед міською радою, щоб внести Миколу Купчика в книгу почесних козятинчан.

Друге питання порядку денного почалося з виступу голови Ради ветеранів війни та праці Федора Кропиви. Він зробив для присутніх на засіданні коротеньку доповідь щодо знесеної недавно дошки пошани Героям Другої світової війни та Героїв праці. Як стверджували виступаючі, таких людей потрібно пам’ятати, адже їм давали нагороди на полі бою.

– Коли так сталося, що дошка пошани стала нині не в  моді і не потрібною, то її не потрібно було демонтувати, а можна було змінити на “Алею Слави”, – казали ветерани. – Як тоді наші нащадки будуть знати, хто визволяв Козятин? Кому ми маємо завдячувати, що під мирним небом виросло не одне покоління наших земляків? 

Після обговорення другого питання делегати Ради ветеранів прийняли рішення звернутися в міську раду з пропозицією зробити “Алею Слави”  героїв нашого міста всіх поколінь.

Третє питання — децентралізація. Як сказав головуючий, до Козятинської територіальної громади виявили бажання приєднатися села з невеликими фінансовими можливостями. 

– У деяких з тих сіл спілка ветеранів на низькому рівні чи взагалі відсутня. І нам потрібно буде прикласти зусиль, щоб на місцях після децентралізації рада ветеранів функціонувала на належному рівні, – казав він. 

Вичерпавши питання порядку денного, головуючий подякував колегам за спільну позицію в прийнятті всіх рішень. 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up