«Міська рада в незаконний спосіб призначила усіх директорів шкіл»

«Міська рада в незаконний спосіб призначила усіх директорів шкіл»
  • Таке заявив депутат Віктор Заїчко на позачерговій 13 сесії, коли обранці розглядали нове положення про керівника закладу освіти.
  • Детальніше про це читайте у нашому матеріалі.

Епопея із призначенням нових директорів шкіл ніяк не закінчиться і цю тему знову порушили під час засідання депутатів міської ради.

Позачергова сесія відбулася у п’ятницю, 16 липня. Серед питань, які розглядали обранці, було оновлене положення про керівника закладу загальної середньої освіти, адже на нас чекає ще один конкурс директорів. Шукатимуть очільника для Кордишівської школи, бо Наталія Левицька, яка керувала навчальним закладом, стала директором школи-гімназії-дитячого садка імені Володимира Підгорбунського.

Пункт, що викликав дискусію

Попереднє положення про директорів шкіл прийняли на початку квітня цього року. У новому до деяких пунктів внесли правки. Зокрема, дещо змінили перелік осіб, які можуть входити до складу конкурсної комісії, скоротили час тестування з 60 хвилин до 30, виключили пункт про те, що якщо кілька кандидатів набирають однакову кількість балів, то переможець визначається за результатами голосування членів комісії чи повторної співбесіди. А у пункті № 24 вказали, що підписує з переможцем контракт голова міської ради чи керівник Управління освіти та спорту. І саме останній пункт викликав жваве обговорення.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

19:00 На два дні у Залізничному припинять газопостачання 18:32 Циклон «Benedikt»: де в Україні морозитиме та сипатиме снігом, а де обіцяють дощі та вітер? play_circle_filled 15:36 Хабар в тисячу гривень: у нашому районі п'яний водій хотів відкупитися від поліцеських 14:28 «Дитина щоночі прокидається і питає: «А ця стіна не впаде хоч?» Як живуть постраждалі від вибуху в багатоповерхівці play_circle_filled Від читача 21:34 Дякую вам , ріднесенькі! (звіт козятинського міського голови, який ніколи не з’явитьься в офіційних джерелах) 14:04 «Запасів вакцин в пунктах щеплення є в достатній кількості» 12:40 Наша Діана Бондарець заспівала «Ой лелия, лелия» у авторському проєкті Євгена Петриченка play_circle_filled 11:51 Поцупив пляшку домашнього молока: у центрі Козятина камери спостереження зафіксували крадіжку play_circle_filled 11:01 +28 нових інфікованих козятинчан за вихідні: дані Ковіду по області та країні 09:41 Козятинчан запрошують долучитися до голосування за проєкти для «Комфортних громад - 2022» 09:00 Вітер і дощ: про погоду у Козятині сьогодні, 29 листопада 08:16 Скільки відпочиватимемо у грудні?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up