Міські ветерани волейболу перемогли у турнірі аматорів

Міські ветерани волейболу перемогли у турнірі аматорів

Минулої суботи в спортзалі училища пройшов ветеранський турнір з волейболу серед аматорів міста Козятин, села Бродецьке і збірної команди “Колос”. 

Остання команда — дебютант ветеранського розіграшу, яка сформована із голів територіальних громад району. 
Турнір пройшов за коловою системою. За підсумками спортивного свята, переможцем змагань стала команда Козятина. У неї золоті нагороди. Срібними призерами стали волейболісти-ветерани села цукроварів. За волейболістами-аматорами села Бродецького фінішувала команда “Колос”. Голови територіальних громад замкнули прозову трійку, ставши лауреатами бронзових нагород. 

1
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Козятині будують автомийку без документів У Козятині будують автомийку без документів
Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію? Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію?
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up