Міському голові ТВК відмовила в реєстрації. Крапку в цьому питанні поставить суд

Міському голові ТВК відмовила в реєстрації. Крапку в цьому питанні поставить суд

У суботу, 26 вересня, в приміщенні райдержадміністрації відбулось засідання ТВК (територіальної виборчої комісії). На порядку денному стояло три питання. Зареєструвати чи відмовити в реєстрації міському голові Олександру Пузиру на посаду голови Козятинської ОТГ від п/п «Слуга народу». Відмовити чи затвердити кандидатуру Надії Якимової кандидатом у депутати від п/п Вінничан. Зареєструвати чи відмовити в реєстрації п’ятьом висуванцям від п/п «Слуга народу»які раніше перебували в п/п Батьківщина блоку Юлії Тимошенко

Почалося засідання з коротенької доповіді голови ТВК, що на їхню комісію надійшла заява —міський голова Олександр Пузир подав документи на посаду голови ОТГ за списком п/п «Слуга народу» в той час, коли він ще не вийшов із лав п/п Батьківщина. Підтвердив сказане головою ТВК представник обласної Батьківщини. Як аргумент він процитував статут політичної партії Батьківщини. На його думку козятинський міський голова ще досі перебуває в лавах їхньої партії.

Заслухала комісія, й самого незареєстрованого кандидата на посаду міського голови об’єднаної громади Олександра Пузира. Він сказав, що заяву на вихід, із Батьківщини написав ще влітку 22 червня цього року й за статутом п/п Батьківщини вийшов із неї в день поданої заяви. Тоді й виявилось, що в представника обласної Батьківщини статут партії застарілий. Показав очільник Козятина членам комісії копію й оригінал поданої заяви на вихід із партії Юлії Тимошенко.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
20:24 Рахунок для збору один, а історії різні 17:01 Героя Віктора Чернюка посмертно відзначили державною нагородою «Захиснику Вітчизни» 15:49 До 11 років тюрми: засудили 35-річного мешканця нашого району, який згвалтував дитину 14:40 У Глухівцях відкрили шахову школу «Біле чорне» Від читача 00:09 Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові. 13:14 «Вулиця є, а дороги — немає». Як і де «латають» ями у нашій громаді? photo_camera 12:06 «Дощі пройдуть смугою».Чи прогнозують опади у Козятині? 11:46 Ростуть баштанні і в нашому краї. Це довів наш земляк Анатолій Огороднійчук 10:30 Відрізані від центру громади. Самгородчани скаржаться на автобус «Вівсяники-Козятин» 09:39 Наш земляк Максим Вєтров просить допомогти відремонтувати пікап Фольксваген Амарок 08:14 У ДСНС запустили додаток з мінної безпеки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up