Міськрада проситиме Кабмін і Мінрегіон об'єднати Козятин, Калинівку і Хмільник в Козятинський район

Міськрада проситиме Кабмін і Мінрегіон об'єднати Козятин, Калинівку і Хмільник в Козятинський район
Скріншот із онлайн-трансляції засідання Міської ради
  • Сьогодні, 26 травня депутати міської ради зібралися на позачергову сесію.
  • На засіданні вирішили звернутися до Кабміну і Мінрегіону із проханням створити Козятинський район, до якого увійдуть Козятинщина, Хмільниччина та Калинівщина.
  • А також обговорювали входження до Козятинської ОТГ Журбинець і Дубових Махаринець.
     

Ми вже розповідали вам, що Міністерство розвитку громад та територій у рамках адмінреформи пропонує провести укрупнення районів. Зараз на офіційному порталі “Децентралізація” представлено три моделі поділу Вінницької області на субрегіони. Дві з них передбачають входження Козятинського району до Вінницького. Згідно із третьою моделлю Козятинщина увійде у Хмільницький чи Калинівський район, позаяк із центром ще не визначилися.

Наступного тижня у Мінрегіоні планують провести засідання, де обговорюватимуть проекти поділу областей на субрегіональні одиниці. На нього запросили очільника міста Олександра Пузиря. Тому міська рада скликала позачергову сесію, аби вирішити питання з приводу адмінреформи.

Це вже друге засідання, яке провели під час карантину. Цього разу у масках до сесійної зали прийшли не всі.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up