Міст через Водокачку зі сторони села Козятин чекає свою жертву

- Про те, що міст аварійний, говорили ще у 2016 році. Тоді члени об’єднання мисливців та рибалок звернулися до влади, щоб вони з мостом щось робили.
- Міська та районна рада визнавали, що міст дійсно аварійний, тільки у владних кабінетах ніяк не могли визначитись: міст територія села чи міста.
- Вчора, 2 березня, від мосту відвалився величезний шматок колони, що тримає перекриття.
Зранку, 2 березня, на гарячу лінію газети «RIA Козятин» звернувся козятинчанин Василь
— Міст, який розділяє село Козятин з містом, руйнується на очах. рушиться. Приїдьте і побачите, яка груда каміння обірвалася від колони. Це просто жах — частина центральної колони висить в повітрі. — розповів чоловік, а нам пригадалася історія з цим мостом майже семирічної давнини.
Тоді рибалки риболовного клубу на чолі з Леонідом Рабиновичем мали на греблі поставити огороджувальну сітку, щоб з водокачки риба не втікала у «клубний» ставок.
Коли рибалки опустилися донизу, очам своїм не повірили. Там мисливці за металами витягли з колон всю арматуру, до якої могли добратися. Рибалки тоді прийшли до редакції казали, що місток, який з’єднує село Козятин з містом, своє віджив.
— Колонам, що тримають на собі плити перекриття, більш як 100 років. Колона, яка тримає міст, висить в повітрі, — перебиваючи один одного казали вони.

На ту пору міська рада вважала, що місток старої водокачки — то територія сільської ради, а районна рада вважала, що місток — то територія міської ради.
В середині квітня цього року буде сім років, як рибалки хотіли поставити на греблі загороджувальні сітки. Вже більше, як два роки немає Козятинського району і Козятинської районної ради. Чий той міст був тоді, вже й не важливо. Зараз він вже точно є територією Козятинської громади і ремонтувати його доведеться нашому ЖКГ. Наскільки нам відомо люди зверталися з листом до міської ради, щоб міст між водокачкою і клубним ставком взяли на баланс громади.
Ми з цього приводу звернулися до в.о. начальника ЖКГ Івана Вовкодава. Він підтвердив, що було таке подання і сказав, що у п’ятницю, 3 березня, після сесійного засідання поїде до мосту і особисто його огляне. Тож є надія, що згаданий міст буде відремонтовано за умови коли держказначейство дасть згоду на видаткові статті на будівництво.
Хоча аварійний міст — це м’яко сказано. Правильніше було б задатись питанням чому він не розвалився. Відповідь на це питання дали рибалки. Колонам більше 100 років.

Читайте також:
На вулиці Данила Нечая та Князів Острозьких у болоті можна загубити взуття
25 лютого пропонують зробити Днем жінки. Що про це кажуть козятинські чоловіки?
Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.
Геннадий Ткачук
Давайте не чекайте ,а офіційну заяву в місцеву раду подавайте .Щоб у разі небезпеки ,знати халатників прикмети .Бо коли все офіційно ,лиш тоді будуть робити все активно .А у разі небезпеки ,хтось отримає в пащеку..
Моя Европа