Місто крематоріїв: “Бойня на бойні-3”

Газета “RIA-Козятин” неодноразово піднімала тему про ситуацію зі смородом на вулиці Довженка в районі продовольчої бази Боровського.

Місто крематоріїв: “Бойня на бойні-3”
Пересуватися Козятином краще в такий спосіб!

Тут розташувалося підприємство, на якому переробляють тваринні відходи. Залишки кісток спалюють в пічах-крематоріях. Чорний густий дим тепер валить з труби з 12 ночі до 7.30 ранку.

— Тут можна задихнутися! Уночі закриваємо квартирки дуже щільно, — кажуть мешканці прилеглої території.

Вони у відчаї.

За словами городян, які тут проживають, складається враження, що козятинчан вирішили масово потруїти, влаштувавши загальну “газову камеру”. З усіх боків димлять “крематорії”: котельні на соняшникових відходах та печі, де спалюють кістки… Цікаво, як рятуються від “ароматів” та шкідливих речовин горіння козятинські чиновники та й сам підприємець, який влаштовує нічні газові атаки? У них в ніс вбудовані фільтри і вони не зважають на сморід та не бояться легеневих захворювань? Чи жага збагатитися сильніша за здоровий глузд?

Читайте також: На Довженка бойня на бойні

Задимлений і смердючий Козятин: спалюють кістки!

Коментарі

270 переможців всеукраїнських олімпіад та конкурсу Малої академії наук отримали стипендію Президента України. Серед стипендіатів...

Дослідження героїчних та трагічних подій Другої світової війни у житті родини фронтовика Філіпа Красовського  

На початку місяця в Хмельницькому політична партія “Громадянська позиція” проводила зустріч партійних осередків Вінницької...

Стилізоване приміщення клубу у Глухівцях вражає своєю помпезністю як зовні, так і всередині

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up