“Мій голос у Верховній раді України, це буде голос кожного з вас!” - кандидат в депутати Олександр Реп’ях (Політична реклама)

“Мій голос у Верховній раді України, це буде голос кожного з вас!” - кандидат в депутати Олександр Реп’ях (Політична реклама)
  • Жителі округу самі вирішуватимуть долю держави
  • Кандидат в депутати по одномандатному округу №13 Олександр Реп’ях представив абсолютно нову систему роботи громадян та народного обранця. В разі його обрання кожен житель Хмільницького, Козятинського та Калинівського районів зможе сам впливати на законотворчу діяльність народного депутата.

За допомогою офіційної інтернет сторінки та роботи команди депутата на окрузі, кожен сам в режимі онлайн чи письмово вирішить, як голосувати депутату.


Що таке представницька демократія? Це коли обирають люди, щоб захищали їх інтереси. Тепер кожен зможе проголосувати онлайн, або в письмовому вигляді за той чи інший законопроект. Кожен голос буде врахований. Інформація про голосування буде висвітлюватись на офіційному сайті. В будь-який час можна буде контролювати депутата, - каже Олександр Реп’ях.


Зазвичай депутатські приймальні знаходяться далеко від сіл, людям важко добиратись . А народні
обранці приймають  людей 2 години на місяць. Олександр Реп'ях пропонує розширити кордони, щоб депутат та його помічники їздили до людей і встановили кожному сторінку Олександра Реп'яха в телефоні.
Крім того, Олександр сам їздитиме по громадам округу в межсесійний період та розмовлятиме з
мешканцями на “громадських зборах депутата”, де він також робитиме звіт про свою діяльність.
Розроблятимуть законопроекти за участю профільних експертів округу.
— До розробки законопроектів будуть залучатись професіонали своєї справи округу. В питаннях
медицини - найбільш фахові медики, питання доріг - кращі інженери, освіта - спілка вчителів і так по всім напрямкам. Також, вони зможуть вносити свої правки до вже існуючих Законів, - пояснив
Олександр Реп’ях.  
Під час обговорення голос кожного експерта буде враховано. І вже жителі округу вирішать своїм
голосуванням потрібен такий закон чи ні.
— Я за зняття недоторканності з Президента, депутатів та суддів. Тому, що я готовий до
відповідальності. Нам не потрібні ті люди, що вже були і є при владі. Вони своїм прикладом показали, що їх обіцянки нічого не варті. Бо за всі ці роки життя людей не стало краще, а лише тільки погіршилось. Я іду самовисуванцем - я буду голосувати разом з вами, мій голос в Верховній раді України, це буде голос кожного з вас! Змінемо країну разом з Вами, мої земляки! - впевнений кандидат в депутати.
В разі обрання за роботою в Раді та комітеті можна буде спостерігати онлайн, бо всі робочі моменти транслюватимуть в режимі “лайф” на офіційній інтернет сторінці.

Саме ваші побажання та ваш голос змінить цю країну.
Земляки я завжди за Вас! Змінемо країну разом!

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up