Мій трофей на рибалці

Мій трофей на рибалці

Залишилося три дні до закінчення фотоконкурсу

З липня по вересень тривав фотоконкурс “Мій трофей на рибалці” — можливість похвалитись своїм уловом і при цьому ще й отримати приз. Останній конкурс рибалок  "Кращий улов" у березні 2015 року зібрав майже 30 тисяч переглядів та більше півсотні учасників. Переможцем став Руслан Шевчук з 13-кілограмовим коропом, якого упіймав у Бродецькому ставку. Усі фотосвітлини можна подивитися на сайті за посиланням https://kazatin.com/competitions/fotokonkurs-kraschiy-ulov-18

У другому оголошеному “RIA-Козятин” конкурсі на найкраще фото з риболовлі взяли участь небагато рибалок. Серед них ті, кого ви бачите на фотосвітлинах нижче. До закінчення конкурсу залишився тиждень. Поспішіть розмістити на сайті kazatin.com (фотоконкурс) свою світлину з найкращим трофеєм, або проголосуйте за учасника (посилання на джерело: https://kazatin.com/competitions/miy-trofey-na-ribaltsi-179). Переможця визначимо методом інтернет-голосування. Він отримає приз від нашого партнера — найкращого тренажерного залу Козятина “Реформа”. Спонсор вручить переможцю приз  - абонемент на 12 вiдвiдувань тренажерного залу. У наступному номері взнаємо, хто переміг.

 

 

Максим Шуляк

 

Олександр Бржезицький

 

Андрій Бевза

Олександр Сокольвак

Кіріл Іщук 

Олександр Федорук

Павло Сокольвак

Андрій Гончарук

3
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?!
Влада оголосила війну ФОПам Влада оголосила війну ФОПам Матері Матері Ці сміливі роботи не щадять нікого Ці сміливі роботи не щадять нікого Я читаю “RIA-Козятин”! Я читаю “RIA-Козятин”!
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up