МНС — дуже специфічна служба

МНС — дуже специфічна служба

Рядовий склад з керівництвом рятівної служби мають справу і працюють в надзвичайних ситуація, де ризики для, власно, життя завжди на грані життя і смерті, або ще кажуть: вони ходять по краю гострого ножа.

Правильно так: щоб бути в тонусі, необхідно весь час тренуватись. Це не правда, що працівники МНС найбільше і найдовше сплять. Вони якщо не прибираються, то тренуються.

Коли я побачив пожежний червоний автомобіль, подумав: ну ось горе, хтось загинув чи травмувався. Пожежники метушаться, рухають драбини, але одяг, як не на пожежу. Не запитував у зівак, а звернувсь до одного із рятівників:

— Що сталось, яка біда?

— А майже ніякої, — відповів МНСівець. — Житель третього поверху втратив ключі від замків вхідних дверей. Покликав нас, ми приїхали, щоб надати допомогу і заодно відпрацювати вправи на ділі: добратися на балкон третього поверху в дев’ятиповерхівці, вскрити доволі добротні замки. У будь-який час ми можемо опинитись в ситуації, коли такі вправи рятуватимуть життя потерпілим і нам. Ось так робимо людям приємне і себе тренуємо. Побільше б таких учбових викликів і поменше на ділі надзвичайних ситуацій нам і громаді.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up