Молитва за Україну в Козятині

Молитва за Україну в Козятині
Під час молитви на площі Героїв Майдану в Козятині

За зверненням Всеукраїнських церков і релігійних організацій 2 квітня о 15 годині по всій Україні відбулася спільна молитва — за перемогу над агресором, за визволення полонених, за мир в Україні, за мирних мешканців Донбасу і Криму, за вимушених переселенців і біженців.

По сценарію  — на меті мали одну ціль. Це молитва за Україну. Провідником даного заходу виступила УПЦ КП по всій Україні. Тому цей захід не минув Козятин.

Однак, з невідомих причин, долучилась не велика кількість вірян. Всього 24 чоловіки. Хоча захід носив світський характер. Ну що ж,  не взяли кількістю, можливо, якістю. Бо у Бога не буває багато чи мало. А кожне зерно — то частина колоска.

Ми опитали перехожих, чому не долучились до молитви. Більшість визнали себе вірянами КП. Думали, що цей захід лише в столиці і області. Про Козятин не чули. Інші заперечили участь тим, що його, на їх думку, потрібно було провести пізніше — ну хоча б в 19 годині. Один із вірян, не розголошуючи своє прізвище, поставив питання руба (надіюсь, що це прочитають священники КП): “Я весь час читаю проповіді отця Антона. А нашим, Українським немає що сказати”...

Від редакції ми зобов’язуємося передати служителям УПЦ КП їхні побажання.

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up