«М’ясні цукерки»: козятинчанка купила солодощі з хробаками. Що кажуть юристи?

«М’ясні цукерки»: козятинчанка купила солодощі з хробаками. Що кажуть юристи?
  • «Протеїновий бонус». В одному з козятинських магазинів по вулиці Валдаєвській неподалік третього дитсадочку, молода матуся, місцева мешканка Катерина придбала цукерки. Недешеві шоколадні смаколики виявились з неприємним сюрпризом.
  • Замість того, щоб насолодитися смаком та похрустіти фундуком, що знаходиться в цукерці, на зуб мало не потрапив хробак. 

 

— Я була в шоці, — каже Катерина. — Купила дітям цукерок і на тобі, маєш. До того ж вони коштують близько 150 гривень за кілограм. Добре, що не наїлись! Це просто жах. Хтось має ж перевіряти якість і просрочку в магазинах? Неприємно, коли ти довіряєш продавцю і просиш дати свіжі добрі солодощі, а вони натомість продають цукерки з хробаками.

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі (1)
  • Wiaczeslav Kirakowsky

    Звичайно термін зберігання має значення, але питання до виробника, доречі, хто виробник цих цукерок? Не соромтесь називати виробника, він має нести відповідальність за неякісну продукцію.
    Основна причина в неякісних горіхах, вони не пройшли належної термічної обробки. В будь якому випадку при термічній обробці личинки гинуть і таких неприємностей не було б.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up