На автобусній зупинці зробили сміттєзвалище

На автобусній зупинці зробили сміттєзвалище

В союзні часи для російськомовного населення Країни виходив сатиричний журнал “Крокодил”. Була у ньому постійна рубрика під назвою ”Нарочно не придумаєшь “ (Навмисно не придумаєш)  В тексті рубрики висміювали людей які навмисно до подібні курйози придумати не могли

В 2008 році «Крокодил» припинив своє існування, а послідовники чогось оригінального в переносному розумінні цього слова залишилися. 

Скільки не проїжджаємо перехрестя вулиць 8-ої Гвардійської та Білоцерківської, мучить мене догадка: «Чому в сторону Самгородка на цьому перехресті на автобусній зупинці немає лавок і основної стінки з боку гімназії?»

Всі питання відпали, коли помітив, що на автобусній зупинці якісь собі реформатори облаштували майданчик для збору сміття. Притаскали туди сміттєвий бак в виді кільця криничного. А що, з точки зору винахідливості виглядає логічно. Мало кому в голову прийде такий бак поцупити. Таке ноу-хау економічно обгрунтоване. Навіщо будувати майданчик під сміття, коли він вже збудований.

Нарешті стало зрозуміло, чому на тій зупинці основної стінки немає і лавок для сидіння. Відсутність стінки, на мою думку, для того, щоб з «Поля Чудес» було добре видно, наповнений той бак сміттєвий чи ні. А щодо лавок ,так хто з пасажирів в смітнику сидіти буде? Стоять бідолашні на сонці пекучому, як дощ піде, також не страшно, парасолька річ така, що в кожного є

Люди, ви не впихуйте те, що не впихається. Хто поставив той сміттєвий бак — заберіть. Інакше зробимо журналістське розслідування і козятинці будуть знати ваші імена.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up