На Чехова дітям подарували майданчик

На Чехова дітям подарували майданчик

Мікрорайон, що в народі називають “Білою казармою”, якийсь, як дитя у поганих батьків. То його забудуть внести в план розвитку міста. То забудуть почистити дороги, коли зимою снігом замете. За освітлення й ями на дорогах — годі й казати. За планом розвитку міста передбачено проводити тут такі заходи аж у 2020 (!). Влада обіцяє так, бо впевнена, що її переоберуть до того часу?

Але ось на вулиці Чехова, що знаходиться в цьому мікрорайоні, за ініціативи жительки цього мікрорайону, а нині депутата облради з’явився дитячий майданчик. Його відкрили 25 серпня. Представників влади не було, бо не доклади до цієї справи нічого. Вітали дітей сама депутат Ірина Колесник та герої з мультфільму Нулик і Сімка. Пройшли конкурси та ігри. Роздавали подарунки з надувних шарів, роблячи з них бойові мечі для хлопчиків та квіти для дівчаток. Діти отримали пам’ятні сувеніри і атрибути для школи.

На жаль, до дитячого майданчика, що на вулиці Чехова, є питання. У пісочницю завезли пісок з глиною. Він затвердів. Є нарікання й місцевого населення. Вони не задоволені, що через дитячий майданчик під пилку попали багато фруктових дерев, хоча планувалось тільки розчистити місце від сухостою.

Але на дитячому майданчику збирається багато дітей. Вони галасують, іноді дратують людей пенсійного віку. Ми, дорослі, повинні пам’ятати своє дитинство і виходити з реалій сьогоднішнього дня. Майданчик дітям є і він не несе стільки небезпеки, як дитячий майданчик, що в дворі вулиці О. Кошового та 8 Гвардійської. Де і до цього часу недоліки не усунуті.

Іван Остапчук

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up