На День Святого Миколая в школі № 9 відкрили математичний клас.

На День Святого Миколая в школі  № 9 відкрили математичний клас.
  1. Такого в освіті Козятинщини ще не було, математичний клас без крейди. В класі така ж дошка тільки біла. Замість крейди карандаш— який в руках  учнів та вчителя малює гострі та розгорнуті кути в всі без винятку математичні фігури.
  2. Керуючим на уроці точної науки є процесор який найбільш слухняним стає у тих хто знає толк в математиці

На презентацію подарунка школярам  до учбового закладу прибули перші особи району Віктор Слободянюк, Ігор Булавський та керівник районної освіти Аліна Діденко. Перед перерізанням святкової стрічки поважні гості відвідали класи “Нової української школи” Супроводжував спонсорів освіти керівник учбового закладу Олег Заїчко. Під час своєрідної екскурсії школою стало відомо, що кому на свято дітей під подушку подарував Святий Миколай. Самим щедрим “Миколай” став для вокаліста шкільного ансамблю Максима Дудника. Від Аліни Анатольївни стало відомо, що Козятинська районна освіта придбала ще один шкільний автобус який за попередньою домовленістю став власністю школярів гімназії-дитячий садочок та перевозити учнів школи № 9.

Своїм меценатам Аліна Діденко показа дах приміщення який потребує ремонту, та запропонувала районному керівництву включити учнів дев’ятої школи. до громадської ініціативи козятинчанина Сергія Сиваківського “500 дерев для Козятина” Виконавши задумане “святі миколаївці” в особі гостей школи пішли до математичного класу.

Зустріли гостей винуватці урочистостей і за українською традицією пригостили їх українською паляницею короваєм. Прочитавши вірші шкільної тематики право перерізати святкову стрічку як чемні господарі дозволили гостям. Після чого математичний клас школи № 9 поповнився  чотирма учнями яким захотілося пригадати шкільну науку. Ігор Булавський давав правильні відповіді з місця, а Аліна Діденко вийшла відповідати до дошки. Отримавши за відповіді 12 балів гості школи  

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up