На десятки командирів організовано кримінальні справи, через те, що останні на вогонь ворога відповіли вогнем — Білецький (ВІДЕО)

На десятки командирів організовано кримінальні справи, через те, що останні на вогонь ворога відповіли вогнем — Білецький (ВІДЕО)

14 травня в ефірі «112 каналу» екс-командир полку АЗОВ, народний депутат та Голова Національного Корпусу Андрій Білецький заявив, що на десятки українських бойових командирів відкрито кримінальні справ через те, що останні на вогонь ворога відповіли вогнем. Лідер Азовського руху зазначив, що ця ситуація є нічим іншим, як «вислідом Мінських домовленостей». Сообщает http://politikan.net/

Джерело:http://goruzont.blogspot.com/

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
 • Anonymous

  Pavlo Nuss

  Альтернатива "Мінському процесу" одна - широкомасштабне вторгнення другої армії світу.

  Маніпулятивні запитання деяких журналістів щодо дії та ефективності Мінських домовленостей дратують. Особливо, коли порушення домовленостей та обстріл, терористичні акти на Донбасі

  пов'язують з Мінським процесом, а не з терористичною діяльністю Кремля.

  Складається враження, що прес - намет де проходить прес-конференція Президента Порошенка набитий прихильниками діми кісєльова.

  Ще раз всловлюсь в підтримку Мінського процесу:

  Альтернатива мінському процесу одна - широкомасштабне вторгнення другої армії світу на територію України. В результаті ми переможемо, але ціною глобальним демографічним занепадом, адже тоді мобілізуватися мусять всі, в кого є навіть одна рука та три ноги.

  Надія на дипломатичну складову є, допоки існують важелі впливу на РФ - санкції.

  І останнє. Кожен день хиткого режиму припинення вогню - це десятки збережених життів українських воїнів. Можливо, це найголовніша мотивація, яка змушує стиснувши кулак, йти на перемовини. Друга мотивація - відчутне військово-політичне послаблення агресора.

  Бажаю українській делегації парламентерів всіх рівней та форматівтерпіння та сил.

  Попри популістичні гасла деяких негідників, Україна та українці з Вами. Висловлюю свою солідарність з Вами!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up