На годину вперед: коли повернути стрілки годинника на літній час?

На годину вперед: коли повернути стрілки годинника на літній час?
  • Переведення годинників на літній час 2021 в Україні відбудеться в останню неділю березня.
  • Цього року воно припадає на ніч з 27 на 28 число. Стрілки годинника повернуть на одну годину вперед о 3.00.
     

Для жайворонків користь від переходу на літній час очевидна. Але лікарі підкреслюють, що до літнього переведення годин пристосуватися набагато складніше. При цьому супротивники переведення годинників впевнені в негативному впливі зміни режиму на психоемоційний стан організму.

В цілому, коли людині потрібно різко прокидатися на годину раніше – це великий стрес для організму, особливо в перші дні. За статистикою, в перші дні після переведення годинників збільшується кількість нещасних випадків і викликів швидкої допомоги.
Медики рекомендують починати заздалегідь змінювати режим сну. Можна почати за 2 тижні та через кожні два дні вставати на 10 хвилин раніше. Тоді організм більш м'яко адаптується до такого переходу.

Також лікарі рекомендують більше гуляти на повітрі, щоб у мозок надходило більше кисню. Це допоможе активізувати роботу мозку, навіть якщо ви заздалегідь не змінювали режим сну. Крім того, рекомендується не переїдати на ніч, вживати вітаміни, зменшити фізичні навантаження в перші два тижні після переходу на зимовий час і уникати стресів.
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up