На Грушевського жителька скаржиться на сусіда, який зламав дах її підсобки

На Грушевського жителька скаржиться на сусіда, який зламав дах її підсобки
Тетяна розповіла, що зламали їй покрівлю, коли сусід будував свій гараж. У міськраді встановили, що чоловік побудував гараж, вище на 1,5 метра, ніж це було вказано у дозволі
  • Дружина інваліда першої групи пані Тетяна потерпає від сусіда. За її словами, будівельники, яких найняв її сусід по будинку, щоб збудувати собі гараж, зламали дах в її підсобному приміщенні. А все почалося з давнього конфлікту через СТО в цьому ж гаражі.

У редакцію газети «RIA-Козятин звернулася дружина інваліда І групи пані Тетяна. Вона живе на Грушевського, 30 та навпроти дому має контейнер, що використовує для господарчих потреб. Жінка розповідає, що сусід по будинку, з яким вона давно конфліктує, зламав шифер на покрівлі її контейнера при будівництві свого гаража

Пані Тетяна стверджує, що має свідків, які бачили, коли Юрій (так звати сусіда Тетяни по підсобних приміщеннях) поставив на дах її контейнера мішки з цементом та відра з цементною сумішшю.

— Будівельники, яких він взяв на роботу, ставили на дах мого контейнера будматеріали, та й самі іноді знаходились на покрівлі. Я б хотіла, щоби спочатку ви з ним поговорили, може в нього совість прокинеться і зламану покрівлю в контейнері він замінить, — говорить Тетяна.

З сусідом пані Тетяни поспілкуватися нам не вдалося, з тої причини, що він сім’єю поїхав на відпочинок. Тому залишаємо за ним право висловити свою версію подій після повернення з відпочинку.

Від інших мешканців на Грушевського, 30 нам стало відомо, що між мешканцями будинку за контейнери та гараж Юрія на прибудинковій території йде «війна». На того, хто не дотримується правил благоустрою, викликають наряд поліції, чи звертаються в міську раду для реагування. 

— Була там не одна комісія міської ради. Єдине, чого добилися заявники, так це те, що біля гаража Юрія перестали ремонтувати автівки, — розказують жителі дому.

Розповіли журналісту і про звернення групи мешканців будинку №30 до міської ради. З цього приводу була створена тимчасова слідча комісія при міській раді до якої увійшли п’ять спеціалістів з відділів майнових ресурсів, архітектури й містобудування, спеціаліст з питань благоустрою та спеціаліст з відділу державного архітектурно-будівельного контролю. Долучили до комісії й депутата міської ради. 

Комісія ознайомилась з документами, які надав власник гаража. У будівельному паспорті ВН-061161391446 від 18.05.2016 року було вказано, що в Юрія є дозвіл на будівельні роботи індивідуального гаража висотою 4.5 метра. От тільки по факту гараж має висоту близько шести метрів, що встановила комісія при міськраді. Чи встановлена була у документах довжина та ширина гаража, нам невідомо. 

Є в будинку 30 на вулиці Грушевського люди з нейтральною позицією. Вони кажуть, що коли сусіди дружні між собою, то мало кому зайвий метр будівлі буде закривати промені сонця. 

— І мало кому спаде на думку топтатися по покрівлі контейнера пані Тетяни, — підсумовують жителі будинку. — Тільки до примирення хтось повинен зробити той перший крок. То може й розпочати те примирення з заміни, чи ремонту покрівлі тої господарської скрині. На ній можна залатати тріщину шиферу без заміни покрівельного матеріалу.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up